AVRUPA MÜZİK TOPLULUĞU’NDAN SOKAKTA YAŞANLAR İÇİN KONSER

28 Kasım 2022
0 Haber Yorum
Avrupa Müzik Topluluğu’nun İstanbul Şişli Cemil Candaş Kültür Merkezi’ndeki sosyal sorumluluk projesi kapsamında sokakta yaşayanlar için verdiği yardım konseri ilgi gördü.

Avrupa Müzik Topluluğu’nun İstanbul Şişli Cemil Candaş Kültür Merkezi’ndeki sosyal sorumluluk projesi kapsamında sokakta yaşayanlar için verdiği yardım konseri ilgi gördü. Sokak Lambası Derneği yararına gerçekleşen konserde, solistler şarkılarını bu kez sokakta yaşayanlar için seslendirdiler.
Konser öncesi bir konuşma yapan Avrupa Müzik Topluluğu Başkanı Selda Özer, konsere katılım gösteren herkese teşekkür etti. Başkan Özer "Böylesi sosyal sorumluluk projesine destek gibi anlamlı bir gecede bizi yalnız bırakmayan tüm müzikseverlere gönülden teşekkür ederim. Biz Avrupa Müzik Topluluğu olarak her zaman sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye devam edeceğiz" dedi.
Konser öncesi bir konuşma yapan Sokak Lambası Derneği Başkanı Serap Irmak da, sokakta yaşayan vatandaşlarımıza bir nefes, bir ışık olmak için hareket ettiklerini söyledi. Irmak, kendilerine her zaman destek olan ve bu konseri düzenleyen Avrupa Müzik Topluluğuna teşekkür etti. 
Konuşmaların ardından Avrupa Müzik Topluluğu sanatçıları, şefi Mustafa  Ertürk yönetiminde eserlerini seslendirdiler.
Davetlilerin ilgi gösterdiği konser büyük alkış aldı.
Şarkılarını sokaktaki yaşamlar için seslendiren Avrupa Müzik Topluluğu sergilediği konserlerine bir yenisini daha eklemiş oldu.
Konserde ayrıca Başkan Selda Özer'e, Koro Şefi Mustafa Ertürk'e, Sokak Lambası Derneği Başkanı Serap Irmak'a, iş insanları Tülin Birant'a, Emre Yılmaz’a ve Fatih Ersan’a ve Onur Akay Medya Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Barış Durak'a katkılarından dolayı plaket takdim edildi.
Kalem Medya Grubu Köşe Yazarı Ümit Karaman ise Avrupa Müzik Topluluğu Başkanı Selda Özer’e başarılı programlarından dolayı teşekkür etti.
Karaman, “Bu yararlı çalışmaları yapan kurum ve kuruluşlara destek olmak bir sokak lambası altındaki yaşama umut katmak olacaktır. Bizlerde bu tür sosyal projeler için bir sokak lambası altındaki yaşama umut katmak için yanınızda olacağız" dedi.

Yorumlar(0)

Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.