DÜNYA GENÇLİK KONSEYİ'NDEN ÖDÜL GECESİ

15 Aralık 2021
0 Haber Yorum
Dünya Gençlik Konseyi tarafından geleneksel hale getirildiği belirtilen ve bu yıl 2’si düzenlenen “Gençliğe Katkı ve Girişimcilik Ödülleri” İBB Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi’nde sahiplerine verildi. Ödüle layık görülen isimler arasında Kalem Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci-Yazar Orhan Karakaş da vardı.

HABER: KALEM MEDYA GRUBU
Dünya Gençlik Konseyi tarafından geleneksel hale getirildiği belirtilen ve bu yıl 2’si düzenlenen “Gençliğe Katkı ve Girişimcilik Ödülleri” İBB Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi’nde sahiplerine verildi.
Sunuculuğunu Bestmodel of Turkey Best Press güzeli Yasemin Karamisa ile birlikte oyuncu ve manken Selim Evcil yaptı.
Gecede sanat, spor, basın, siyaset, tv ve radyo dünyasının ünlü isimleri ile birlikte sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de yer aldı.
Ödüle layık görülen isimler arasında Kalem Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci ve Şair Orhan Karakaş da vardı. Yine ödül alanlar arasında Köşe Yazarı ve Şair Ümit Karaman, Güvenlik ve Savunma Sporları Uzmanı Âdem Karadağ ile Milli Yüzücü Dilek Gerez de vardı.
Karakaş’ın ödülünü manken ve sunucu Selim Evcil ile manken Yasemin Karamisa takdim etti.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan gecenin açılış konuşmasını gazeteci Ümit Karaman, ödül takdim suculuğunu ise manken Selim Evcil ile manken Yasemin Karamisa yaptı.
Gecede konuklara Dünya Gençlik Konseyinin faaliyetleri ile ilgili olarak slayt gösterimi de yapıldı.
Ödül töreni gecesinde amaçları doğrultusunda bir konuşma yapan Dünya Gençlik Konseyi Başkanı Hüseyin Celep, gençlerin sorunlarının çözümü için çaba verdiklerini belirterek, “Gençlerimizin sıkıntıları var. Bizler gençlerimizin sıkıntılarının çözümü için varız. İş, eğitim öğrenim ve aile bağları ilgili seminerler düzenlemekteyiz” dedi.
Geceye katılan isimler şöyle;  Kalem Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci ve Şair Orhan Karakaş, Köşe Yazarı ve Şair Ümit Karaman, Güvenlik ve Savunma Sporları Uzmanı Âdem Karadağ, Milli Yüzücü Dilek Gerez, Dünya Gençlik Konseyi Basın-Medya Danışmanı Gazeteci Osman Köse, Takvim Gazetesi’nden Ufuk Özcan, Aktüel Medya Grubu Başkanı Osman İslam, Tv8 muhabiri Müge Yücetürk, Sözcü gazetesi muhabiri Sibel Gülersöyler, Ulusal Radyo Genel Yayın Yönetmeni Uğur Atis, Halk Müziği Sanatçısı Nur Ertürk, Türk Pop Müziği Sanatçı Ozan Orhon, Kadın ve Güç Derneği Başkanı Fatma Duman, Sarıyer Gazetesi den Rukiye Ay, Şair Mihrinaz Ferhan Arduç, Frachbox Türkiye Genel Müdürü Merve Öztiryaki, Albatros Ajans Dağıtım Yönetim Kurulu Başkanı Hacer Köse, İstanbul Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Hakan Sulu, Kadıköy Belediye Başkan Yardımcısı Ediz Zeyrek, Somali Eski Belediye Başkanı Ali Mohamed, Aydınlık Demokrasi Partisi Genel Başkanı adına Genel Başkanvekili Abdullah Türkay, Aydınlık Demokrasi Partisi Genel Başkanvekili Murat Süer, Hantek Kalıp Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Karakaş, Selahattin Eyyubi Turizm Otelcilik Meslek Lisesi Müdürü İskender Turan, Siverek Gürakar Ortaokulu Müdürü Sıdıka Çetin, Şanlıurfa Olay Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Celal Çiftçi, Urfa Çağdaş Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Aziz Budak, Modacı Deniz Albayrak, Manken Oksana Kuznetsova, Bakırköy’den Haber İmtiyaz Sahibi Ayson Karabağ , Haber 34 Salim Zorba, Magazin Muhabiri Akif Duman, Çekiç Medya’dan  Levent Çekiç ve çok sayıda davetli katıldı.
Gece de ayrıca sanatçılar Nur Ertürk, Ozan Orhon, Zorbey, Mehmet Surkentli sahne alarak konuklara güzel zaman geçirdiler.

 

Yorumlar(0)

Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.