31 Mayıs 2023 | Saat: 07:33

SANAT ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

15 Ağustos 2020
0 Haber Yorum
Düzenlenen ödül gecesine...

HABER: ORHAN KARAKAŞ / KALEM MEDYA GRUBU
2020 İmaj Magazin Sanat Ödülleri sahiplerini buldu.
Düzenlenen ödül gecesine sanatçı Ali Rıza Binboğa, Müzisyen, Eğitimci, Araştırmacı-Yazar Akın Ok, Prof. Dr. Şenel Önaldı, TÜMKİAD Başkanı Nihat Tanrıkulu, S.T.K Başkanları, Gazeteci-Yazar Ümit Karaman, iş insanları, sanatçılar, yazarlar, şairler, yapımcılar, sanat emekçileri ve basın mensupları katıldı.
Gecenin açılışı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Saygı ve İstiklal Marşı ile yapıldı.
Ali Rıza Binboğa, Akın Ok ve Şenel Önaldı tarafından "SANAT ELÇİĞİ" unvanına layık görülen İmaj Medya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Gündüz Şutanrıkulu'na plaketi değerli ustalar tarafından takdim edildi.
Gecede Kalem Medya Grubu da ödüle layık görülünler arasındaydı. "Sanat dünyasına olan değerli katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, başarılarınız artarak devam etmesini dileriz" açıklaması layık görülen ödül, Kalem Medya Grubu Başkanı Orhan Karakaş'a verildi.
Ayrıca Gazeteci-Yazar Ümit Karaman da ödüle layık görüldü.
İmaj Medya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Gündüz Şutanrıkulu yaptığı konuşmada "İmaj Medya Magazin" logosu içinde başarının ve buluşmanın sanatsal faaliyetlerin gücüne güç katarak sanatçıların mutluluğu kıvançlandırmıştır" dedi.
Şutanrıkulu ayrıca destek olan sponsorlara, çalışan emekçilere, sahne sorumlusu görevlilerine, sanat adına göstermiş olduğu duyarlı ve çabası olan Özlem Kurt'a ve tüm basın mensuplarına teşekkür etti.
Gazetecilere Gece hakkında öz eleştiride de bulunan İmaj Medya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Gündüz Şutanrıkulu, "İşimizi daha da iyi yapmaya çalışacağız. Sadece bu konuda bazı şeylerin su istimal edilmesini doğru bulmuyorum. Eksikliklerimiz ve aksaklıklarımız olduysa geceye katılan tüm dostlarımızdan özür dileriz. Bu konuda asla eleştiriye karşı değiliz. Daha iyisi için yapıcı eleştiri bizim için çok önemlidir" dedi.
Şutanrıkulu, 2021 yılında da aynı özellikte ve güzellikte sanat ve sanatçılarla olacağının müjdesiyle muhteşem geceye damga vurarak sonlandırdı...

Yorumlar(0)

Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.