Sanat Ödülleri

19 Temmuz 2020
707 Haber Okunma   0 Haber Yorum
Organizasyon yetkilileri ...

İmaj Magazin Sanat Ödülleri sahiplerini buluyor. 
Organizasyon yetkilileri yaptıkları açıklamada, kültür ve sanat dünyasına yeni değerler kazandırmak ve kazanılan değerlerin kaybedilmemesini sağlamak amacıyla böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirttiler.
Yapılan açıklamada, gerçekleştirilecek gecede sanatçı, sanat emekçilerinin dışında, iş insanları, STK temsilcileri, organizasyonu destekleyen, emeği geçenlerin yani sıra basın mensupları ve birçok davetlinin yer alacağı ifade edildi.
Yapılan açıklamaya göre, sunuculuğunu Gündüz Şutanrıkulu ve Özlem Kurt'un yapacağı gece Avcılar'da gerçekleşecek.
Ödül töreni hakkında İmaj Magazin yetkilisi Gündüz Sutantarıkulu şu açıklamada bulundu: Türk toplumu sanatçı bir ruha ve mütevazı bir kişiliğe sahiptir. Aramızda olan ve kendini tanıtma imkanı bulamayıp sanatıyla hak ettiği yere gelemeyen dostlarımızı onura ederek hak ettikleri yere gelmelerini sağlamak adına geleneksel hale getirdiğimiz gecemizin 19'ncusunu gerçekleştireceğimiz için çok mutluyuz. Sanata ve sanatçıya değer vermek adına gelin sanatı ve sanatçıyı hak ettiği yere koyalım. Gelin başarıları taçlandıralım diyoruz.
Gecemizde pandemiden dolayı bakanlığımızın bizlere sunduğu kurallara büyük bir hassasiyet göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.
Haber: Ümit karaman

Yorumlar(0)

Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*



(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.