İMAJ MEDYA MAGAZİN YÖNETİMİ 2022 YILI ÖDÜL TÖRENİ HAZIRLIKLARINA BAŞLADI

17 Mayıs 2022
107 Haber Okunma   0 Haber Yorum
İmaj Medya Magazin Kültür Sanat Ödülleri bu sene de sahiplerini bulacak.

İmaj Medya Magazin Kültür Sanat Ödülleri bu sene de sahiplerini bulacak.
Organizasyon Yönetim Kurulu Başkanı Gündüz Şutanrıkulu Kalem Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Orhan Karakaş’a bir açıklamada bulunarak, 2022 yılı ödülleri programına yönelik hazırlıkların başlatıldığını duyurdu.
Çeyrek asırdır kültür sanatın içerisinde bulunduğunu vurgulayan Şutanrıkulu, amaçlarının kültürü ve sanatı yaşatmak, bu anlamda çaba ve emek veren insanları onura etmek olduğunu söyledi.
Şutanrıkulu, geleneksel hale gelen 22. Medya Magazin Kültür Sanat ödüllerini görkemli bir törenle vermek için kollarını sıvadıklarını belirterek şunları söyledi:
“Bu yılki ödül töreni şimdiye kadar yapılmış olanlardan daha farklı olarak tertip edeceğiz. Önemli ve sürpriz isimlerin yer alacağı ödül törenimizde, yepyeni bir imaj magazin olarak, her biri sanat’a gönül vermiş bir ekiple en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.
Çeyrek asra doğru emin adımlarla yürüdüğümüz bu yolda arkamızda sanat adına unutulmayacak eserler bırakmak istiyoruz. Her şeyden önce heyecanlıyız.
İmaj Magazin Organizasyonu adına yaklaşık çeyrek bir asır olan adanmış bir ömür var.
İşte bu yüzden heyecanlıyız. Biz işimizi en iyi şekilde yapmak için uğraşıyoruz.
Bu yılki 22. sanat ve magazin ödüllerimizin çok farklı olacağına ben ve ekibim çok inanıyoruz. Geniş tabanlı ve teşvik edici bir ödül töreni olacak. Önemli sanatçılarımızla birlikte olacağız. Sanatın hemen hemen her dalında kaybolmuş ve unutulmuş ve sanat emekçilerimize ulaştık, onları yok saymak yerine, kendilerini onura etmek istiyoruz. Onları sanat camiası unutmuş olsa bile, bizler unutmuyoruz. İnanıyorum ki bu sefer hak eden hak ettiğini alacak, yani sanat her zaman olduğu gibi kazanacak.
Haber: Orhan KARAKAŞ

Yorumlar(0)

Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.