1.Tekstil Aksesuarları Trend ve İnovasyon Etkinliği Düzenlendi

25 Kasım 2022
0 Haber Yorum
Adıyaman Giyim Sanayicileri Derneği tarafından hazırlanan Konfeksiyon Yan Sanayicileri Derneği’nin katkılarıyla Tekstil Aksesuarları Trend ve İnovasyon Etkinliği düzenlendi.

Adıyaman Giyim Sanayicileri Derneği tarafından hazırlanan Konfeksiyon Yan Sanayicileri Derneği’nin katkılarıyla Tekstil Aksesuarları Trend ve İnovasyon Etkinliği düzenlendi.
Etkinliğe katılan ATSO Başkanı İrfan Torunoğlu, şunları söyledi:
Ülkemizin en büyük problemlerinden bir tanesi markalaşma. Ülkelerin marka olması hazır giyim sektöründen çıkacak markaların önünü açıyor. Ülkelerin marka olma yolunda da mutlaka bu tip organizasyonlar gerçekleşiyor. Bu anlamda yan sanayinin hak ettiği yeri alması için bu tür etkinlikler önemlidir. Bu yıl ilki düzenlenen etkinliğin inşallah çıtasını daha da yükselecektir. Çok güzel, örnek teşkil edecek çalışmalar yaptılar. Adıyaman’da lokomotif sektörü konfeksiyon sektörüdür. Konfeksiyon sanayicileri uluslararası değişimleri takip ederek, uygun yatırımlar yaparak genç makine parkından oluşan yüksek teknoloji ile üretim yapmaktadırlar. Konfeksiyon yan sanayi yüksek teknoloji ile üretim yapmakta olan sektörün gereksinimlerini sağlamaktadır. Konfeksiyon yan sanayi, ihracat odaklı olan hazır giyimde moda, estetik, teknik, çevre ve sağlık açısından ön görülen ve sürekli bir değişim ve gelişim içinde olan taleplerin yerine getirilmesinde çok önemli sorumluluklar üstlenmektedir. Bizlerde oda olarak bu tür çalışmalara destek vereceğiz. 

Yorumlar(0)

Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnket

NEMRUT DAĞI ANIT MEZARI AÇILSIN MI?

AÇILSIN
AÇILMASIN
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.