AKEDAŞ AR-GE PROJE FİKİR YARIŞMASI DÜZENLEDİ

06 Kasım 2022
0 Haber Yorum
AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. AR-GE Merkezi, “AR-GE proje fikir yarışması” düzenledi.

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. AR-GE Merkezi, “AR-GE proje fikir yarışması” düzenledi. AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. bünyesinde gerçekleştirilen yarışmada ön elemeyi geçerek ilk 10’ a kalan proje fikirleri yarıştı.
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’nden öğretim üyelerinin de aralarında bulunduğu jüri üyeleri tarafından değerlendirilen proje fikirlerinden dereceye girenlere ödülleri takdim edildi.
Etkinlik ile ilgili bir açıklama yapan AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Yılmaz, “Hizmet kalitemizi arttırmak adına bu tür etkinlikleri önemsiyoruz. Düzenlenen proje fikir yarışmasında sunulan projelerin, fikir olarak kalmasını değil, uygulamaya alınarak sahada kaliteyi arttırıcı birer unsur olarak kullanılmasını arzu ediyoruz. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi ile bir protokolümüz var. Bu Protokol doğrultusunda, ilerleyen süreçte etkinliğimizi üniversite öğrencileri ve teknokenti de kapsayacak biçimde genişleteceğiz. Gençlerimiz tarafından üretilecek fikirlerin sektörümüzün geleceği açısından faydalı projelere dönüşeceğine inancım tamdır” dedi. 

Yorumlar(0)

Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnket

NEMRUT DAĞI ANIT MEZARI AÇILSIN MI?

AÇILSIN
AÇILMASIN
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.