BAYRAMLARIN TEMELİNİ SEVGİ OLUŞTURUR

26 Nisan 2022
79 Haber Okunma   0 Haber Yorum
SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güner Dağlı, bayramların temelini sevgi, saygı, dayanışma ve beraberliğin oluşturduğunu belirtti.

SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güner Dağlı, bayramların temelini sevgi, saygı, dayanışma ve beraberliğin oluşturduğunu belirtti.
Prof. Dr. Dağlı,Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, bayramların, günlük yaşamın koşuşturması içindebir araya gelemeyen aile bireylerinin birlikte zaman geçirmesi için bir fırsat olduğunu kaydetti.
“Bayramlar, büyüklerimizden miras kalan değerleri bugün yaşatabilmek ve gelecek nesillere aktarabilmek için kıymetli zamanlardır” diyen Prof. Dr. Dağlı, zorlu geçen pandemi sürecindeki kısıtlamaların bir bölümünün kaldırılmasıyla ziyaretlerin kontrollü ve tedbiri elden bırakmadan gerçekleştirilmesinin önemine vurgu yaptı.
Prof. Dr. Dağlı, mesajında şu görüşlere yer verdi:
“Bu kıymetli zamanları sevdiklerinizle birlikte sağlık, huzur ve mutlulukla geçirmeniz için Ramazan Ayının ardından bayramda beslenmemize dikkat etmeliyiz. Eli öpülesi büyüklerimizi, emanetçilerimiz olan gençlerimizi ve bayramları bayram gibi yaşamada bizler kadar şanslı olmayan küçüklerimizi bu coşkuya dahil etmeliyiz.SANKO Üniversitesi olarak, bayram coşkusunun evlerinizden eksik olmaması temennisiyle Ramazan Bayramımızıen içten dileklerimizle kutluyoruz.”

Yorumlar(0)

Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.