İMAJ MAGAZİN BASIN MEDYA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

20 Haziran 2022
0 Haber Yorum
İmaj Magazin Sanat Ödülleri 10 Haziran Cuma İstanbul Sefaköy Sanat ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen organizasyon ile sahiplerine verildi.

İmaj Magazin Sanat Ödülleri 10 Haziran Cuma İstanbul Sefaköy Sanat ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen organizasyon ile sahiplerine verildi.
Sanat Elçisi Gündüz Şutanrıkulu’nun organizatörlüğünde sunucu Partneri Candan Rabia Yazıcı ile sanatçılar Cira Ciara, Nesrin Usta, Duygu Demir, Anfiza Zinyeddin ve Ayten Nar’ın katkılarıyla bu sene 23. gerçekleştirilen ödül törenine sanatçılar, gazeteciler, tiyatro oyuncuları, şairler ile iş dünyasından katımlar oldu.
Gecede Kafkas Halk Dansları topluluğu muhteşem bir gösteri ile geceye renk kattı.
Bu yıl 23. düzenlenen İmaj Magazin Kültür Sanat Basın-Medya Ödül Gecesi’nde Kalem Medya Grubu da ödüle layık görüldü. Kalem Medya Grubu Başkanı Gazeteci Orhan Karakaş’ın ödülünü organizatör Gündüz Şutanrıkulu takdim etti.
Gündüz Şutanrıkulu gecede yaptığı konuşmada şunları söyledi:
Bizi bu önemli gecede yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. Sanata ve sanatçıya önem verenlerle bir arada olmak ve onlara ödüllerini vermek bizi gururlandırıyor.
Yolumuz kültürdür. Yolumuz sanattır. Yolumuz kültüre ve sanata sahip çıkmaktır. Yolumuz bu yolda emek veren insanları onura etmektir.
Başardık. Hep birlikte başardık. Uzun yıllar oldu tüm kültür sanatseverlerin, tüm basın medya emekçilerinin katkılarıyla hedeflediğimiz duraklara vardık. Bundan böyle de bu hedeflerimize doğru yine hep birlikte yürüyeceğiz. Bir kez daha sizlere bu anlamlı gecemizde teşekkürlerimizi sunuyorum.
Ödül gecesinde yer alan isimler arasında, kaçış isimli kitabın yazarı Angelina Masal Nur Hayo, sinema sanatçısı İlyas Salman, Sahne sanatları Konfederasyonu ve Sosyal ve Kültürel Faaliyetlerden Sorumlu Başkan Erkan Kızıltan, Kalem Medya Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Karakaş, Kalem Medya Yazarı Gazeteci Ümit Karaman, Çekiç Medya Magazin Yönetim Kurulu Başkanı Levent Çekiç de yar aldı.
HABER: ORHAN KARAKAŞ/ KALEM MEDYA GRUBU

Yorumlar(0)

Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.