31 Mayıs 2023 | Saat: 06:03

İMAJ MAGAZİN SANAT ÖDÜLLERİ VERİLDİ

14 Ocak 2022
0 Haber Yorum
Bu yıl basın-medya dalında kültüre, sanata ve sanatçılara yönelik, haber, röportaj katkılarından dolayı Kalem Medya Grubu da ödüle layık görüldü. Kalem Medya Grubu adına ödülü Yönetim Kurulu Başkanı Gazeteci Orhan Karakaş aldı.

Geleneksel hale getirilen ve merkezi İstanbul olan İmaj Magazin Kültür Sanat Basın-Medya Ödülleri düzenlenen organizasyon ile sahiplerini buldu.
Bu yıl basın-medya dalında kültüre, sanata ve sanatçılara yönelik, haber, röportaj katkılarından dolayı Kalem Medya Grubu da ödüle layık görüldü. Kalem Medya Grubu adına ödülü Yönetim Kurulu Başkanı Gazeteci Orhan Karakaş aldı.
Karakaş’ın ödülünü Gündüz Şutanrıkulu ile Gül Demir takdim etti.
Ödülden dolayı katılımcılara kısa bir konuşma yapan Gazeteci Orhan Karakaş, “Ödül hak etmek gerçekten güzel bir duygu. Bizleri bu anlamda onurlandıran başta Sayın Gündüz Şutanrıkulu’na ve tüm ekibine Kalem Medya Grubu olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Bu gece burada emektar insanlar bir araya gelmişler. Her biri ayrı bir değerdir. Bizler basın sektöründe emek verenler olarak, bundan böyle de her zaman emekçilerin, sanatçıların yanında olacağız. Bu doğrultuda ter döken herkesi kutluyoruz. Tüm emekçi dostlarımızın yolu açık olsun. Başarıları daim olsun.” dedi.
İstanbul Büyükçekmece’de düzenlenen geceye, sanatçılar, gazeteciler, akedemisyenler, sinema dizi oyuncuları ile çok sayıda sanatseverler katıldı.
Gecenin sunuculuğunu Gül Demir ve Gündüz Şutanrıkulu’nun yaptığı organizasyon katılımcılar tarafından takdir gördü.
Organizasyon Yönetim Kurulu Başkanı Gündüz Şutanrıkulu ödül gecesinden dolayı yaptığı konuşmada şunları söyledi:
Ülkemizde sanat adına birçok projeler organize ediliyor. Bundan mutluluk duyuyorum. Lakin ülkemizde sanata ve sanatçıya olan ilgi gittikçe azalıyor. İmaj Medya Magazin olarak sanata ve sanatçıya ilgi ve duyarlılığın artması adına tüm yeni ve eski sanat emekçileri de alkışı hak ettiklerini ve hatırlanmak istediklerini belirtmek isterim. Geceye katılan, ödülleri hak eden herkesi yürekten kutluyorum.
Gecede katılımcı sanatçılar türküleriyle, şarkılarıyla organizasyona renk kattılar.
HABER: ORHAN KARAKAŞ

Yorumlar(0)

Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.