İYİ PARTİ ÇELİKHAN KONGRESİ YAPILDI

03 Kasım 2022
0 Haber Yorum
İYİ Parti ilçe kongrelerini başlattı.

İYİ Parti ilçe kongrelerini başlattı.
Bu bağlamda Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde İyi Parti 3. olağan kongresini gerçekleştirdi.
Tek liste ile yapılan seçimde Şeyho Düz ilçe başkanı seçildi.
Çelikhan İyi Parti olağan kongresine İYİ Parti Adıyaman İl Başkanı Kenan Doğan, İl Başkan Yardımcısı Hayrettin Özdemir, Merkez İlçe Başkanı Murat Koca, İl Sekreteri Yusuf Akbaş, Siyasi İşler Başkanı Ahmet Türk, İl Başkan Yardımcısı Sabri Kırmızı, Disiplin Kurulu Başkanı Kadir Taşar, Samsat İlçe Başkanı Osman Ayhan, Tut İlçe Başkanı Abuzer Dede, Gençlik Kolları Başkanı Sait Bozdağ, ilçe yönetim kurulu ve parti üyeleri katıldı.
Her şey iyi olacak ve iyi olacağız diyen İyi Parti Adıyaman İl Başkanı Kenan Doğan, kongre seçiminde yaptığı konuşmada şunları söyledi:
Adıyaman İYİ Parti olarak alınan seçim kararı ardından Adıyaman ilçeleri arasında ilk olağan kongre seçimimizi Çelikhan’da gerçekleştirdik. İlçe seçim kurulu tarafından açılan sandıkta 3. dönem İlçe başkanı seçilen Şeyho Düz kardeşimi tebrik eder başarılar dilerim.
Seçimde oy kullanan İYİ Parti ilçe teşkilatı ve yönetimine ayrıca ilçe dışında kongremize katılım sağlayan partili olup veya partili olmayan bütün vatanlarımıza teşekkür eder şükranlarımı sunarım.
İYİ Parti yönetimi ile ilçe esnafını ziyaret ettim ve vatandaşlarla konuştum. Bize sorunlarını aktaran bütün vatandaşlarımızın sorunlarını not aldım. Zor durumunda bırakılan bu halkın iradesine saygı duyuyoruz.
Çelikhan’ın coğrafi yapısıyla dağlık bir bölge olduğunu biliyoruz. Kent yaşamından uzak temiz havası ve buz gibi suyu ve misafirperverliği ile insanların gönlüne taht kuran saf ve temiz kalbi ile bilinen bir ilçedir. Ekmeği için tütün tarlasında ezilen ve elleri nasırlı çalışkan bir halktır.
2023 seçimlerinde bize yetki verilirse Adıyaman’ın 4. büyük ilçesi olan Çelikhan İlçemizin tütününden, çat barajından, tarım sulamasından ekonomik olarak ne gerekiyorsa söz verdiğimiz gibi ilçenin problemlerini bir bir çözeceğiz İnşallah. Bu hizmet çatısı altında vatandaşlarımıza yardımcı olup bütün hizmetlerin kapısını açıp sözümüzün arkasında duracağız. Bu halka inanıyoruz, güveniyoruz ve diyoruz ki az kaldı bundan sonra her şey İYİ olacak dedi.

Yorumlar(0)

Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnket

NEMRUT DAĞI ANIT MEZARI AÇILSIN MI?

AÇILSIN
AÇILMASIN
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.