İYİ PARTİ, YENİ İLÇE BAŞKANLARINI TANITTI

10 Temmuz 2022
0 Haber Yorum
İYİ Parti Adıyaman il teşkilatı, görev verilen yeni merkez ilçe ve Kâhta ilçe başkanlarını düzenlediği toplantı ile kamuoyuna tanıttı.

İYİ Parti Adıyaman il teşkilatı, görev verilen yeni merkez ilçe ve Kâhta ilçe başkanlarını düzenlediği toplantı ile kamuoyuna tanıttı.
Bir süre önce boşalan merkez ilçe başkanlığı ve Kâhta ilçe başkanlığına İYİ Parti Genel Merkezi tarafından atamalar gerçekleştirildi. Adıyaman Merkez İlçe Başkanlığı’na Mehmet Murat Koca, Kâhta İlçe Başkanlığı’na ise Ramazan Erdem getirildi.
İl yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen tanıtım programında konuşan İYİ Parti Adıyaman İl Başkanı Kenan Doğan, görevleri tevdi edilen başkanlara başarılar dileyerek şunları söyledi:
Yaklaşan genel seçimler öncesi teşkilat kadrolarını güçlendirmek için partimizde görev değişikliği oldu. İYİ Parti toplumun her kesimini kapsayıp kucaklayarak, milliyetçi, muhafazakâr, demokrat, çağdaş ve Atatürkçü çizgide iktidara yürüyen, milletin partisi olma yolunda ilerleme azim ve kararlılığında olmakla birlikte ülke genelinde sürekli olarak oyunu artıran tek partidir. Göreve gelen her iki ilçe başkanımıza başarılar diliyorum.
Merkez İlçe Başkanı Mehmet Murat Koca da kısa bir açıklamada bulunarak şunları söyledi:
Bu kutlu ve bir o kadar da önemli görevi bana layık gören başta Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendiye ve il başkanımız Sayın Kenan Doğan’a ve bana güvenip destek veren siz İYİ partili gönüldaşlarıma en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Benden önce görev yapmış olan değerli ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerine de emekleri için çok teşekkür ediyorum. Adıyaman İYİ olacak, Türkiye İYİ olacak.
Kâhta İlçe Başkanı Ramazan Erdem ise, aynı şekilde kendisine görev tevdi eden sayın genel başkan ve il başkanına teşekkür ettikten sonra İYİ Partinin başarısı için çok çalışacaklarını belirterek Kâhta ilçesinde gerek saha çalışmalarına gerekse ailelerle bire bir görüşme çalışmalarına ağırlık vereceklerini ifade etti.

Yorumlar(0)

Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.