31 Mayıs 2023 | Saat: 07:43

KALBİM KREŞ’DE 23 NİSAN COŞKUSU

25 Nisan 2022
0 Haber Yorum
Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yurt genelinde kutlandı.

Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yurt genelinde kutlandı.
Kutlamalar kapsamında Adıyaman merkezde bulunan Kalbim Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde de minikler 23 Nisan coşkusunu yaşadılar.
Ailelerinin katılımı ile kreşin etkinlik bahçesinde düzenlenen 23 Nisan programı, saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı.
Program sunuculuğunu öğretmen Ebru Işık’ın yaptığı 23 Nisan etkinliği daha sonra miniklerin birbirinden farklı büyük beğeni gören gösterileri ile devam etti.
Program çerçevesinde öğretmenlerin eşliğinde Hababam Sınıfı, dans gösterisiyle öğrencilere ve velilere eğlenceli anlar yaşattılar.
İllüzyon gösterisi ile de veliler ve öğrenciler keyifli dakikalar yaşadılar.
Programın finalinde ise şişme dev palyaço ile minikler duyasıya eğlendiler.
23 Nisan etkinliği dolayısıyla düzenlenen program hakkında kısa bir açıklamada bulunan Kreş Psikolojik Danışmanı Eğitimci Sabiha Karakaş şunları söyledi:
23 Nisan Atatürk'ün çocuklara armağanıdır. Biz bu doğrultuda hareketle tüm hazırlıklara başlarken, çocukları nasıl mutlu edebiliriz sorusuna yanıt arayarak çalışmalarımızı yaptık. Amacımız çocukları mutlu etmekti bunu da başardık. Buradan öncelikle etkinliğimizin güzel geçmesinde emek sarf eden öğrencilerimize, öğretmen arkadaşlarımıza ve velilerimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.
Program sonrasında Kalbim Kreş tarafından öğrencilere çeşitli hediyeler verilerek anlamlı günlerine mutluluk katıldı.Haber: Kalem Medya Grubu

Yorumlar(0)

Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.