LÖSEV ADIYAMAN'DA

06 Haziran 2022
0 Haber Yorum
Merkezi Ankara’da bulunan LÖSEV Vakfı temsilcileri, Adıyaman’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler.

Merkezi Ankara’da bulunan LÖSEV Vakfı temsilcileri, Adıyaman’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler.
LÖSEV Güneydoğu Bölge Sorumlusu Ceren Arslan ve Halkla İlişkiler sorumlusu Ayşenur Dinçer’in gerçekleştirdikleri program kapsamında Adıyaman ve Kâhta’da ev ziyaretleri ve kurum ziyaretleri yaparak, Adıyaman'da yardımların devam edeceğini kaydettiler.
İlgililer çalışmaları kapsamında yaptıkları açıklamada yetişkin ve çocuk tüm kanser/lösemi hastalarının LÖSEV'den destek alabilmesi için kendilerine ulaşmasını istediler.
Kurum ziyaretleri yapan LÖSEV temsilcileri, çalışmalarından ve hastalara yapılan yardımlardan açıklamada bulunarak, vakıf olarak çocuk ve yetişkin tüm hastalara bu süreçlerinde hem maddi, hem de ayni ve sosyal desteklerini ilettiklerini belirttiler.
LÖSEV olarak hastalara seslendiklerini belirten yetkililer, "Bu süreçte yalnız değilsiniz, Türkiye'nin her bir yanından bizlere başvuru yaparak yardımlarımızdan faydalanabilirsiniz." diye çağrıda bulunuldu.
Dolandırıcılara karşı da uyarıda bulunan LÖSEV Güneydoğu Bölge Sorumlusu Ceren Arslan, makbuz ile kapı kapı dolaşarak bağış isteyen kişilere itibar edilmemesi gerektiğini ve vakıf olarak elden bağış almadıklarını belirtti. Arslan programları hakkında şunları kaydetti:
Ev ziyaretlerinde bulunuyoruz. Hastalarımıza vakfımızın çalışmalarını anlatıyoruz. LÖSEV çocuk ve yetişkin hastalara da ihtiyaçlarını ulaştırırken önümüzdeki kurban sürecine de dikkat çekerek hem bağışlar hem de yardımlar konusunda bilgi veriyoruz. Kurban döneminde yapılacak olan kurban bağışları ile hastalara mutlu et dağıtımları yapacağız.
LÖSEV olarak bağışçı ve gönüllülere de “HER KURBAN LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA CAN diyerek çağrıda bulunuyoruz.
KALEM MEDYA GRUBU

Yorumlar(0)

Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnket

NEMRUT DAĞI ANIT MEZARI AÇILSIN MI?

AÇILSIN
AÇILMASIN
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.