"SORUNLARI ÇÖZECEK KAPASİTEYE SAHİP BİR PARTİYİZ:"

05 Kasım 2022
0 Haber Yorum
Memleket Partisi Kâhta İlçe Başkanı Muzaffer Yıldız bir açıklamada bulunarak, iktidar olduklarında ekonomi başta olmak üzere tüm alanlarda bir kalkınmanın ve rahatlamanın yaşanacağını söyledi.

Memleket Partisi Kâhta İlçe Başkanı Muzaffer Yıldız bir açıklamada bulunarak, iktidar olduklarında ekonomi başta olmak üzere tüm alanlarda bir kalkınmanın ve rahatlamanın yaşanacağını söyledi.
Parti programlarının ülkenin sorunlarının tespiti ve çözümüne yönelik olarak belirlendiğinin altını çizen Yıldız, Kalem Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Orhan Karakaş’a sorular ışığında şunları söyledi:
MEMLEKET HAREKETİ OLARAK HALKLA BİRLİKTE YOLA ÇIKTIK:
Parti olarak Sivas Kongresi’nin yıldönümü olan 4 Eylül 2020’de “Memleket Hareketi” olarak “Halk için halkla birlikte siyaset” diyerek yola çıktık.
Herkes için bir umut olarak, sorumluluk üstlenerek meydanlara indik. Bu bağlamda kendini yalnız gören, ülkesi için can atan, ancak siyaseten kendini dışlanmış gören her vatandaşımız için ülkemizin genelinde yol almaya başladık. Bir ekip ruhu ile bir ortak akıl ruhu ile her geçen gün yolumuzda büyüyerek yürüyoruz.
SORUNLARI ÇÖZECEK KAPASİTEYE SAHİP BİR PARTİYİZ:

Bilinmesini isterim ki, partimiz, toplumsal sorunları çözme kapasitesine sahiptir. Köklerimizi halkımızdan alıyoruz. Sorunları çözecek kapasiteye sahip bir partiyiz.
Gövdemizi ise çağdaş, demokratik ve bilimsel dünyanın evrensel değerleri oluşturuyor.
Partimizin genel politikalarını içeren bu paragrafı özellikle hatırlatmakta yarar gördüm.
İKTİDARIMIZDA HERKES EKONOMİK ANLAMDA RAHAT EDECEKTİR:
Bununla birlikte ekonomiye farklı bir bakış açımız var. Bir kere herkesin refah seviyesinin yükseltildiği bir yapıyı inşa edeceğiz. Bu bağlamda mesaimizi vereceğiz.
Partimizin ekonomi politikaları ile ilgili altını çizdiğimiz gibi, Planlı Demokratik Ekonomi, 3D Devlet Modeli, Mavi-Yeşil Politikalar, Hayal Kurduran Nitelikli Eğitim Sistemi, Dayanışmacı/Bölüşümcü Sosyal Refah Ağı, Cumhuriyet Sözleşmesi ile ülkemize, bütün vatandaşlarımıza umut olacağız.
Ülkemizin üretici güçlerine yol gösterecek uzun dönemli kalkınma planları yaparak, onları kuralsız ve haksız rekabete dayalı, siyasi patronaj ilişkileri ile işleyen ekonomik sistemden kurtaracağız. Kurumların kendilerini değişen ve gelişen koşullara uygun olarak yenileyebilmelerini sağlayacağız.
BİZLER KARARLIYIZ:
Tekrar vurguluyorum ki bizler kararlayız. Bizler halkımızla birlikte memleket meselelerini dert edinmiş bir partiyiz. Tüm sorunlarımızın çözümü yolunda ter dökeceğiz.
Allah’ın izniyle iktidar olacağız. Ve iktidarımızda herkes rahat bir nefes alacaktır.
HABER/RÖPORTAJ: ORHAN KARAKAŞ

Yorumlar(0)

Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.