KALEM MEDYA
HABERLER
FOTO GALERİ
HABER VİDEO
KÜNYE
SAYFALAR
  GÜNDEM      POLİTİKA      DÜNYA      KENT HABERLERİ      EKONOMİ      EĞİTİM      SAĞLIK      RÖPORTAJ      KÜLTÜR/SANAT      KİTAP      SPOR      YAŞAM   
 
Ana Sayfa > EĞİTİM

"ATAK'TA BAŞARININ TEMELİ ÜÇAYAKTIR"
29 Eylül 2019
Atak Okulları Kurucu Müdürü Mustafa Yılmaz ...
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Yeni Eğitim-Öğretim Yılının başlamasıyla birlikte, Adıyaman'da uzun yıllardır eğitim alanında hizmet veren Atak Okulları Kurucu Müdürü Mustafa Yılmaz ile eğitimi ve Atak Okulları'nı konuştuk. Eğitimin her şeyin başı olduğuna vurgu yapan Yılmaz, Atak Okulları'nın temel felsefesinin 7/24 saat mesai esaslı olduğunu belirtti. 7/24 saat mesai esaslı olarak eğitimde hizmet verdiklerinin altını çizen Yılmaz, bugüne kadar elde ettikleri başarının altında bu eğitim felsefesinin yattığını söyledi. Atak Okulları olarak geçmişten bugüne dershanecilik anlayışında yakaladıkları başarıyı esas aldıklarını belirten Yılmaz, velilerin ve öğrencilerin kendilerine duyulan güven ile eğitim hedeflerinde daha da güçlü kaldıklarını vurguladı. Kalem Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Orhan Karakaş'ın sorularını yanıtlayan Yılmaz şunları söyledi:
YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI HAYIRLI OLSUN:
Öncelikle 2019–2020 Eğitim-Öğretim Yılının tüm eğitim camiamıza, velilerimize hayırlı olmasını diliyorum.
Atak Okulları olarak yoğun bir çalışma ile yaz dönemimizi gerçekleştirdik. Yani tatil vermedik. Biz 2019–2020 yılına dair hem fiziki anlamda hem de eğitim teknik ve donanımları anlamında hazırlıklarımızı tamamlayıp 2019 itibariyle ilk zilimizi çaldık. Bir kez daha hayırlı olsun diyorum.
TEMEL FELSEFEMİZ DERSHANECİLİKTEN GELİYOR. 2015–2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM SEZONU İTİBARİYLE OKULLAŞMAYA ADIM ATTIK:
Atak Okulları aslında temel felsefesini dershanecilik sistemi üzerine kurmuş ve yılların dershanecilik birikimiyle beraber 2015–2016 eğitim öğretim yılı itibariyle okullaşmaya adım attık. 2015–2016 yıllarında o zamanki adıyla temel lise programıyla yeni sayfaya başladık. 2018–2019 Eğitim-Öğretim Yılı itibariyle Atak Okulları'na Fen Lisesi ve Ortaokulu bünyemize katarak eğitim faaliyetlerini devam ettirdik.
ÖNEMLİ DERECELER ELDE ETTİK. YENİ BİNALARDA YENİ OKULLAR AÇTIK:
2015–2019 yılları arasında temel lise sürecinde ise ÖSYM verilerine göre okulumuz hem temel liselerde hem de özel okullarda il birincisi oldu. Peki, bu il birinciliği nasıl gerçekleşti, kısaca bir iki cümleyle izah edeyim. Bizim bir sloganımız var. Biz 7/24 saat mesai üzerine eğitim diyoruz. Yani buradaki eğitim kadrosu ve yönetimdeki arkadaşlarımız 7/24 mesai uygulaması üzerine öğrencilerimizle, velilerimizle ilgilenerek, yanlarında olup sınava hazırlanma sürecinde sadece sınav değil hayata hazırlanma sürecinde de daima planlı ve programlı bir çalışma gerçekleştirdiler. Sonrasında kurum olarak biraz daha kalıp değiştirerek yeni bir binalarda ve yeni bir isimle Atak Anadolu Lisesi, Atak Sağlık Lisesi, Atak Fen Lisesi ve Atak Ortaokulu olarak yolumuza devam etmekteyiz. Ve bunun yanında da bizi heyecanlandıran dershanecilik ruhu da hala devam ediyor. Ve Genç Atak Kurs Merkezi de başka bir şubemiz olarak faaliyet vermekteyiz. Toplamda çatımızın altında 5 kuruluşumuz var.
TEMEL ANLAYIŞIMIZ ÜLKEMİZE VE İLİMİZE EĞİTİM ALANINDA KATKILAR SUNMAKTIR:
Temel anlayışımız ülkemize ve ilimize eğitim alanında katkılar sunmaktır. Geleceğimiz doğrultusunda gençlerimize yön olmak, kendilerini iyi ve kaliteli üniversitelere göndermektir. Farkındayız ki markalaşma yolumuzda başarımızın temel aktörleri bizim öğrencilerimizdir. Yani geleceğin doktoru, mühendisi, esnafı, savcısı, hâkimi, öğretmeni burada yetişen öğrenciler olmaktadır. Ve biz bu yüzden öğrencimizi kendisini doğru tarafa yönelten doğru bir eğitim modelini oluşturmak için öğrencilerimizi yetiştiriyoruz. Ve bunu yaparken de hakkı hukuku ve adaleti de öğrencimize entegre ediyoruz. Yani alın teriyle çocuğun başarılı olması için gerekli bilgi birikim ve donanımı veriyoruz. Ve çok şükür şu an geçmişe dönüp baktığımız zaman yüzlerce doktorumuz, yüzlerce eczacımız, yüzlerce hukukçumuz, yüzlerce diş hekimimiz hayata dâhil olmuş, ülkelerine yararlı birer fert olmuşlardır.
Ayrıca hayata atıldıkları süreç sonrasında yakaladıkları ve vardıkları başarıları görünce de bizler çok mutlu oluyoruz. Ve bizi biz yapan en büyük değer de bizi referans olan kendi öğrencilerimizin olduğunu unutmuyoruz.
REFERANS GÖSTERİLMEMİZ BİZLERİ YOLUMUZDA DAHA EMİN ADIMLARLA GÜÇLÜ KILMAKTADIR:
Yukarıda arz ettiğim gibi, gurur kaynağımız örgencilerimizdir. Bir aile olarak ortaya koyduğumuz başarı neticesinde, hedeflerine varan öğrencilerimizin, kendilerinden sonraki öğrencilere kuruluşumuzu referans göstermeleri ve bize yönlendirmeleri, yolumuzda emin adımlarla bizleri daha da güçlü kılmaktadır. Mesela on yıl önce bizden muzun olmuş öğrencilerimiz kardeşlerini, arkadaşlarını bizim kurumumuza yazdırıyorlar. Bizi güçlü kılan da bu oldu. Genel olarak bizim kurumun kılcal damarları öğrencilerimizdir.
BU YIL ÖNEMLİ BİR DERECE DAHA YAKALADIK:
Onu şöyle anlatayım; bizim dedik ya temel lise döneminde 4 yıl ÖSYM'nin kendi verilerine göre genel ortalamada 1'ci sıradayız. Bizim bu başarı serüveninde başka bir durum daha yaşadık. Atak Okullarının çatısı altında bulunan Atak Ortaokulu bir yıldır faaliyettedir. Yani ilk yılımızdır. Ve ilk yılımızdaki öğrencilerimizin genel ortalaması da 375,762 puandır. Şöyle sayısal verileri de vereyim. Ülke ortalaması ise 298,670'dir. İl ortalaması ise 293,511, ilçe ortalaması da 302,366'dır. Bizim ortaokul ortalaması isi 375,92'dir. Bu rakamlara baktığımızda mutlu olduğumuzu bir kez daha vurgulamak istiyorum. Bu konuda emeği geçen bu aktörlerin eğitmeni olan değerli hocalarımızdır. Onlara teşekkür ediyoruz. Ve bu sonuçla da ilimizin başarısına bir nebze de olsa bizler katkı sunduğumuzu düşünüyoruz.
VELİLERİMİZ BİZLERE GÜVENİYORLAR. BAŞARILARIMIZI BİLİYORLAR. BİZLERİ HEDEFLERİMİZ YOLUNDA DAHA DA HIZLANDIRIYORLAR:
Hatırlarsanız biz daha önce ilimizde ve bölgemizde marka birliği yapmıştık. Takdir edersiniz ki bu da başarıdan geçiyor. Bu yıl elde ettiğimiz sonuçlar bizi hedeflerimiz yolunda daha da hızlandırıyor. Ve inşallah çok kısa sürede bölgemizde ve ülke genelinde okul olarak daha iyi pozisyonda olacağımızı düşünüyoruz.  Şimdi her aile çocuğunun başarılı olmasını ister. Bu başarı da sadece işi ders bazında değil güvenebileceği bir ortam olmasını da ister. Aslında velilerimizin bizlere gösterdikleri ilgi alaka da bunun bir ürünüdür. Veli hem okuluna güveniyor. Çocuğunun sosyal anlamda kültürel anlamda karakter anlamında doğru bir yerde olduğuna inanıyor. Hem de akademik olarak başarılı hocaya inanıyor. Biz de çok şükür şu ana kadar o güvenlerini boşa çıkarmadık. Bu durum elde ettiğimiz sayısal verilerle de ortaya çıkıyor. Ortaokulda her 4 öğrenciden biri fen lisesine yerleşmiştir.
BU YIL ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRMELERİNDE DE BAŞARIYI YAKALADIK. MUTLUYUZ:
Dershanecilik yıllarımızda ve etüt merkezlerimizde üniversiteye yerleştirmede elde ettiğimiz başarılara bu yıl bir yenisini daha kattık. Bizim bu yıl 11 tane tıp fakültesine yerleşen öğrencimiz var. 7 tane diş hekimliği, 6 tane de hukuk fakültesi var. Ve mühendislikleri, hemşireliği, öğretmenliği kazanarak yerleşen çok sayıda öğrencimiz var. Yerleşme oranı olarak başarımız yüzde 90'ların üzerindedir.
İŞİMİZİ, MESLEĞİMİZİ SEVEREK YAPIYORUZ. NETİCESİ DE 7/24 UYGULAMASIDIR:
Yukarıda kısaca değinmiştim. 7-24 saat çalışma uygulamamıza ve başarımızın temel felsefesine tekrar değinmek istiyorum. Yani biz şunu yapmıyoruz. Çocuk dersine girsin, hadi evin git. Bu başarıyı yakalamanızda yetersiz bir programdır.
Peki ne yapıyoruz; Rehberlik birimimizle beraber takibini yapıyoruz. Yani bizim öğrencimiz sadece dersine gir, soruyu çözdür, sosyal etkinliğini yap git değil. Rehber hocalarımız akşam onlar ödevini yaptılar mı ev ziyaretleriyle telefon görüşmeleriyle whatsApp gruplarıyla veli ile ortak hareket ederek çocuğu öyle eğitiyoruz.
Bir rehber arkadaşımız geçen aradı beni hocam saat on buçukta veli ziyarete yapalım mı diye.  Akşamın on buçuğunda çıktık veli ziyareti yaptık. Yani o yüzden 7/24 eğitim diyoruz.
Bu başarının temel faktörü bir öğretmenin öğrenciye güveni, idarenin öğretmene güveni, yani güven felsefesidir. İkincisi insanlar işlerini, mesleklerini severek yapıyorlar. Üçüncüsü de başarmayı gördüğümüzde, bizim birbirimize olan sevgimiz, inancımız ve güvenimiz daha da artıyor.
EĞİTİMİN ÜÇAYAĞI VARDIR. AİLE, ÖĞRENCİ VE OKUL…
BU ÜÇAYAK BAŞARIYI GETİRİYOR:

Eğitimin üçayağı vardır. Bunun birincisi ailedir. Bu ailenin içerisinde bir aile daha oluşuyor ki bizim açımızdan o da Atak Okulları Ailesidir. Bu yapıya çok önem veriyoruz. Öğrenci, aile ve okul ayağından oluşan yapı, başarının temel altyapısını oluşturmaktadır. Yeri geldiği zaman dersimize giriyoruz. Yeri geldiği zaman rehberlik yapıyoruz. Yeri geldiği zaman idarecilik yapıyoruz. Yeri geldiğin de oturup öğrencimizle dertleşiyoruz. Bununla beraber üniversite hocalarımızla beraber sohbetler yapıyoruz. İşin akademik boyutunu işin daha uzmanlarına profesyonellerine soruyoruz. Veya ilerde geçmiş dönemlerde eşit ağırlıkçı ekonomist olmak isteyenlerle mesela ekonomi üzerine kurulan STK'larla biz seminerler programlar yapıyoruz. Ve çocuğu hem iş sahasıyla hem de hedefini görmek istediği yerlerle tanıştırıyoruz. Başarmanın sınırı yoktur.
YENİ DÖNEM HERKESE HAYIRLI OLSUN. BİZLERİ TERCİH EDEN HERKESE ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ. ATAK OKULLARI OLARAK MEMLEKETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ:
Yeni eğitim öğretim yılı tüm eğitim camiası için hayırlı olsun. Ve yeni eğitim öğretim yılında bizleri tercih eren velilerimize, evlatlarına şükranlarımızı sunuyoruz. İnşallah onların geleceği için, onların sınav başarısı için elimizden geleni yapacağımıza hiç şüpheleri olmasın.
Ayrıca sizlere eğiteme olan duyarlılığınızdan dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bir kez daha altını çizmek istiyorum ki; Atak Okulları olarak memleketimizin hizmetindeyiz. Başarımız hepimizindir.
(Haber-Röportaj: Orhan Karakaş)Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer EĞİTİM Haberleri

Başlık Tarih
 
KORONAVİRÜSTE SON DURUM29 Mayıs 2020
ÖĞRENCİLERİNİN RESİM BAŞARISI29 Mayıs 2020
ONLINE VELİ SEMİNERLERİ DÜZENLEDİ28 Nisan 2020
ÖĞRENCİLERİN MUTLULUĞU27 Nisan 2020
“EVLER BAYRAM YERİ”14 Nisan 2020
SANKO OKULLARI EĞİTİME ONLİNE...30 Mart 2020
YÖK'TEN "PANDEMİ DÖNEMİ...30 Mart 2020
SANKO OKULLARI BAŞARIYA DOYMUYOR09 Mart 2020
"FARKLILIK OLUŞTURMAK ZORUNDASINIZ"17 Şubat 2020
KALBİM KREŞ POLİSİN YANINDA15 Şubat 2020
Atak Okulları'ndan Şiirli Sanat Gecesi15 Ocak 2020
DESTEK EĞİTİM ODASI14 Aralık 2019
SANKO OKULLARININ SATRANÇ BAŞARISI10 Aralık 2019
BIRAKIN KIZLAR OKUSUN06 Aralık 2019
GÜNGÖREN’DE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ05 Kasım 2019
"EĞİTİM DÖRT ELLE SARILACAK BİR İŞTİR"29 Eylül 2019
“EĞİTİM KONUSUNDA DÖNÜŞÜM HAMLESİNE İMZA ATTIK”29 Eylül 2019
SANKO ÜNİVERSİTESİ'NDE KAYIT HEYECANI07 Eylül 2019
SANKO LİSELERİNDE 2019 YKS BAŞARISI18 Ağustos 2019
YKS’DE SANKO BAŞARISI28 Temmuz 2019
KURTULUŞ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET HEYECANI14 Haziran 2019
YÜKSEKÖĞRETİM SINAVI ADAYLARINA VE AİLELERİNE ULAŞIM HİZMETİ ÜCRETSİZ14 Haziran 2019
"YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİNİ NASIL BİRLEŞTİRECEĞİNİZİ BİLİN"11 Haziran 2019
KİTAP BAĞIŞI İLGİ GÖRÜYOR19 Mayıs 2019
SANKO RESİMDE İL BİRİNCİSİ ÇIKARDI20 Nisan 2019
KKTC BAŞKONSOLOSU ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU05 Nisan 2019
SANKO OKULLARINA “VEX IQ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI”NDAN 3 ÖDÜL 11 Mart 2019
TÜBİTAK BÖLGE FİNALLERİNE SANKO OKULLARI DAMGA VURDU26 Şubat 2019
"BİLGİYİ HALKIYLA PAYLAŞMAK ÜNİVERSİTELERİN GÖREVİDİR"18 Şubat 2019
SANKO ÖĞRENCİLERİ SATRANÇTA MİLLİ TAKIM HAVUZUNA SEÇİLDİ06 Şubat 2019
"EĞİTİMDE REVİZYON YAPILMALI"24 Ocak 2019
"Kitap Okumak, Kıymetli Bir Eylemdir"24 Ocak 2019
EFE SÖZMEN TENİSTE BİRİNCİ OLDU02 Ocak 2019
MÜNAZARA TAKIMI İKİNCİ TURA GEÇTİ31 Aralık 2018
EĞİTİM VE SONRASI SEMİNERİ30 Aralık 2018
Sanko Okullarının Steam Yarışmasında Türkiye Başarısı25 Ekim 2018
20. EĞİTİM BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI08 Ekim 2018
2018–2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞLADI27 Eylül 2018
EĞİTİM YATIRIMLARI DEĞERLENDİRİLDİ09 Eylül 2018
SANKO OKULLARI’NDA 2018–2019 AKADEMİK YILI TOPLANTISI07 Eylül 2018
SANKO ÜNİVERSİTESİ İKİ FARKLI KONUDA “A PLUS ÜNİVERSİTE” OLMAYA HAK KAZANDI20 Ağustos 2018
SANKO LİSELERİNİN YKS 2018 BAŞARISI20 Ağustos 2018
SANKO OKULLARI’NDA ATAMA05 Ağustos 2018
SINAV KAYGISIYLA BAŞA ÇIKMA04 Temmuz 2018
ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER04 Temmuz 2018
SANKO ÜNİVERSİTESİ’NDE MEZUNİYET TÖRENİ02 Temmuz 2018
SANKO Üniversitesi’nde KOSGEB İşbirliği İle Eğitim Düzenlendi02 Temmuz 2018
SANKO İLKOKULU ÖĞRENCİSİ PİYANO YARIŞMASINDA ÜÇÜNCÜ OLDU24 Haziran 2018
SANKO OKULLARI İKİ DÜNYA ÜÇÜNCÜLÜĞÜ DAHA KAZANDI13 Haziran 2018
ROBOT OLİMPİYATLARINDA DÜNYA DERECESİ30 Mayıs 2018
MATEMATİK OLİMPİYATLARI30 Mayıs 2018
"MESLEK LİSELERİNE GEREKEN ÖNEM VERİLMEDİ"13 Mayıs 2018
SANKO Fen Ve Teknoloji Lisesi Öğrencilerinin Biyoloji Başarısı09 Mayıs 2018
"Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurtları Yapılacak"22 Şubat 2018
Besni, Gölbaşı ve Çelikhan İlçelerimize Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurtları Yapılacak20 Şubat 2018
SANKO ENERJİ’DEN GELECEĞİN YAZILIMCILARINA DESTEK14 Ocak 2018
HATAY GİRİŞİMCİLİK VE KARİYER GÜNÜ20 Aralık 2017
REHBERLİK SEMPOZYUMU18 Aralık 2017
SANKO ÜNİVERSİTESİ’NDE BARİATRİK CERRAHİ DİYETİSYENLİĞİ KURSU18 Aralık 2017
-"YENİ SİSTEMDE KLASİK EĞİTİM SON BULMUŞTUR" -"ATAK LİSESİNDE HEDEF DAİMA BAŞARI"06 Aralık 2017
AKEDAŞ’ TAN İSRAF ÖNLEME PROJESİ03 Kasım 2017
YÖK TEMEL BİLİMLER PROGRAMLARI ÜSTÜN BAŞARI SINIFLARI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ’NDE AÇILDI15 Ekim 2017
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ “ARAŞTIRMA ÜNİVERSİTESİ” OLDU30 Eylül 2017
AKEDAŞ’TAN EĞİTİME OKUL KATKISI23 Eylül 2017
ATAK'TA BAŞARI22 Eylül 2017
ANASINIFLARI VE 1. SINIF ÖĞRENCİ VELİLERİ KURA HEYECANI YAŞADI20 Eylül 2017
LYS’DE GAZİANTEP’İN GURURU: ÖZEL SANKO LİSELERİ07 Ağustos 2017
Anne Ve Babalar Çocuklarınıza Yol Verin07 Ağustos 2017
TÜRKİYE’NİN İLK SU BİLİMLERİ FAKÜLTESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ’NDE EĞİTİM VERECEK07 Ağustos 2017
Sanko Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Güner Dağlı: Koltuklarımızı Emanet Edeceğimiz Akademisyenler Yetiştirmek Amacındayız31 Temmuz 2017
Minik Kalpler, Kur’an Öğreniyor24 Temmuz 2017
HKÜ öğrencileri 4. ulusal çocuk gelişimi öğrenci kongresinde29 Haziran 2017
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ’NDE “ÇEVRE DOSTU ARITIM METODU” GELİŞTİRİLDİ29 Haziran 2017
HKÜ III. MEZUNLARINI VERMENİN HEYECANINI YAŞADI05 Haziran 2017
Özel Atak Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri SAMSAT'I UNUTMADILAR12 Nisan 2017
Adıyaman Üniversitesi 11 Yaşında12 Nisan 2017
Anaokulu Sanat Sokağına Dönüştü08 Nisan 2017
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İLE BAKÜ DEVLET ÜNİVERSİTESİ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI20 Mart 2017
YGS’DE 09.45 MAĞDURLARI OMBUDSMANA BAŞVURDU20 Mart 2017
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ KURULDU16 Mart 2017
YGS'YE DOĞRU08 Mart 2017
Marmara Üniversitesi Farmakogenetik Ünitesi Kuruldu 05 Mart 2017
İstanbul Üniversitesi Ve Al Farabi Kazakistan Devlet Üniversitesi Arasında Eğitim Alanında İş Birliği03 Mart 2017
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BASINDA EN ÇOK YER ALAN ÜNİVERSİTE OLDU27 Şubat 2017
Temel Afet Bilinci Eğitimi23 Şubat 2017
Ara Tatili Fırsata Çevirdiler15 Şubat 2017
Özel Sanko Okullarının İki Yüzücüsünden Büyük Başarı14 Şubat 2017
KÖTÜ KARNE GETİREN ÇOCUĞA NASIL YAKLAŞILMALI 30 Ocak 2017
Vali Erin, Kapatılan Öğrenci Yurdunda İncelemelerde Bulundu30 Ocak 2017
Ara Tatilde Nelere Dikkat Edilmeli?30 Ocak 2017
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Bünyesinde Açılan Moleküler Tıp Anabilim Dalı Tezli Yüksek Lisans Programı Öğrencilerini Bekliyor 30 Ocak 2017
Çankaya İlçesinde Okul ve Derslik İhtiyacı Görüşüldü28 Ocak 2017
Özel Sanko Fen Ve Teknoloji Lisesi Öğrencisi Eralp Koparal, Coğrafya Olimpiyatları Birinci Basamak Sınavını Birincilikle Geçti24 Ocak 2017
GLOBAL TERÖRE EN İYİ CEVAP ERASMUS24 Ocak 2017
Bakan Yılmaz, Güncellenen Öğretim Programları Taslağını Tanıttı18 Ocak 2017
Üniversite Öğrencileri Erasmus ile Avrupa'nın Çeşitli Ülkelerine Gidiyor16 Ocak 2017
Vali Ercan TOPACA Başkanlığında Sincan İlçesinin Okul ve Derslik Sorunları Görüşüldü16 Ocak 2017
Özel Sanko Okulları, Yüzme, Masa Tenisi, Satranç Ve Münazara'da Başarı Yakaladı14 Ocak 2017
Milli Eğitim Bakanı yeni müfredatı açıkladı13 Ocak 2017
ÖZEL ATAK LİSESİ’NDEN KAR ŞENLİĞİ30 Aralık 2016
Harvard Üniversitesi’nden Dr. Dağdeviren: Hiç Bir Başarı Tesadüf Değildir29 Aralık 2016
Özel Atak Lisesi'nden "Yerden Göğe Kadar 15 Temmuz Şehitleri Anısına" UÇURTMA ŞENLİĞİ23 Aralık 2016
GENÇ ASTRONOM ADAYLARI23 Aralık 2016

NEMRUT DAĞI ANIT MEZARI AÇILSIN MI?

AÇILSIN
AÇILMASIN

Sonuçlar
..
KALEMMEDYA VİDEO
KALEM MEDYA | HABERLER | FOTO GALERİ | HABER VİDEO | SAYFALAR | ANASAYFA
CH