KALEM MEDYA
HABERLER
FOTO GALERİ
KÜNYE
SAYFALAR
ANASAYFA
  GÜNDEM      POLİTİKA      DÜNYA      KENT HABERLERİ      EKONOMİ      EĞİTİM      SAĞLIK      RÖPORTAJ      KÜLTÜR/SANAT      KİTAP      SPOR      YAŞAM   
 
Ana Sayfa > KENT HABERLERİ

"MAKAM HIRSI İLE SEÇİLMEDİK"
15 Ocak 2020
Kâhta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı,...
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Kâhta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, makam aracını kullanmadan belediye yürüyerek geldiği belediye binasının önünde, daha önce meclisin almış olduğu "kamu yararı kararı"nın kaldırılmasını eleştirerek traktöre bindi.
Bundan böyle makam aracına binmeyeceğini ifade ederek alınan kararı eleştiren Turanlı, gerekirse bundan böyle makam aracı olarak traktöre bineceğini söyledi. Turanlı belediye binasının önünde yaptığı açıklamada şunları söyledi:
AMACIM BİR YERLERİ KARALAMAK DEĞİLDİR. ANCAK GERÇEKLERİ DE HALKIMIZLA PAYLAŞMAMDA YARAR GÖRÜYORUM:
Çok kıymetli basın mensubu arkadaşlarım, kıymetli hemşerilerim, kıymetli meclis üyelerim öncelikle sabahın bu erken saatinde burada bulunmanızdan dolayı çok teşekkür ediyorum.
Buradaki amaç bir yerleri karalamak, bir yerlere atıfta bulunmak değildir. Ancak bir şeyi de belediyenin önünde halkımla paylaşmak istiyorum. Yarar görüyorum.
BURASI YUSUF TURANLI'NIN ŞAHSİ MÜLKİ DEĞİLDİR. SEÇİLMİŞTİR VE SEÇİLMİŞ OLARAK DA HALK HİZMET ETMESİNİ BEKLİYOR:
Basın toplantımızda da dediğim gibi bakınız levhada Türkiye Cumhuriyeti Kâhta Belediyesi yazıyor. Bunu özellikle ifade etmek istiyorum. Burası Yusuf Turanlı'nın şahsi bir mülki değildir. Seçilmiştir ve seçilmiş olarak da Kâhta halkı hizmet etmesini bekliyor. Bizde bu yönde Kâhta halkımıza en iyi hizmeti yapmanın gayreti içerisindeyiz.
GÖREVE GELDİĞİMİZ GÜN İTİBARİYLE KİMSEYİ AYRIŞTIRMAYACAĞIZ DEDİK. SÖZÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ. HİZMET İÇİN VARIZ:
Ben meclis toplantılarımda hep ifade ettiğim gibi biz bir partiden seçilmişiz ve bizi seçenlere de teşekkür ediyoruz. Kâhta halkımıza teşekkür ediyoruz. Biz seçildiğimiz gün itibariyle buradaki ilk toplantımızda halkımıza kimseyi ayrıştırmayacağız. Bölüştürmeyeceğiz, kimsenin inancı, düşüncesi ve siyasi fikri üzerinden de yargılamayacağız. Biz Kâhta Belediye Başkanı rozetini taktık. Ve halen bu söylemlerimin arkasındayım. Bu fikirlerimde hiçbir değişiklik olmamıştır. Bunu özellikle ifade etmek istiyorum.
İKİ KONU BENİ ÇOK ÜZDÜ. BUNLARDAN BİR TANESİ KAMU YARARI KARARIDIR. ALINAN KARAR BELEDİYENİN GAYRI MENKULLERİNİN SATIŞA ÇIKARILABİLİR MANASINDADIR:
Bugüne gelince. Bir iki konu beni çok üzdü. Bunlardan beri kamu yararı kararı, diğeri ise belediyedeki taşınmazların kamu yararı kararının kaldırılmasıyla vatandaşlara icra yoluyla satışını sağlamak. Geçen meclisteki iki olaydan dolayı da üzüntümü belirtmek istiyorum.
Bir de Yavuz Selim Mahallesi'nde bulunan bir gayrı menkulün değeri, emlakçılar odasının değerlendirmesi ve emlakçılardan aldığımız beyan üstüne. Bir diğer konuda bölgesel farklılık üstünde. Bizim bu konuda yetkili imar müdürleri ve başkan yardımcılarım olmak üzere kamuoyuna bir bilgi verilmiş. Ama ne hikmetse sanki bu bilgileri biz verirken bir atıfta bulunur gibi gözüküyor. Öyle bir şey yok. Bunu belirtmek istiyorum. Bugün de bir atıfta bulunmak üzere bir arada bulunmadık. Burada birkaç şeyi ifade etmek için bir arada bulunduk. Kamu yararı kararını açıklıyorlar. Ben de saygı duyuyorum meclis üyesi ve grup sözcüsü arkadaşa. Buradaki anlatılanlarla söylenenler farklı şeyler. Kamu yararı kararı denilen şey Sırrı beyin bahsettiği olay, bu bir taşınmaz kamulaştırılacağı zaman kamu yararı kararı alınır. Ve alınan kamu yararı kararının satışının olmaması, kamulaştırma işleminin gerçekleştirilmesi içindir. Oysaki bunların almış aldığı kamu yararı kararı, belediyenin gayrı menkullerinin satışa çıkarılabilir manasındadır. Bunu özellikle ifade etmek istiyorum. Bu konuda yetkili arkadaşlarımız zaten hem görsel olarak hem de yazılı olarak sizlere ilgili bilgileri beyan olarak sizlere sunacağız. Ben kısa ve öz bir şekilde geçiyorum. Bunu da sizlerle paylaştığımızda oradaki farkı göreceksiniz.
DEVLETİN HİÇ BİR CARİ HESABI AÇIK VERMEZ:
Bizim gelir ve gider de bir farklılık olduğunu ifade ediyorlar. Doğru biz orada teferruatına girmedik. Ama teferruatını da halkımızla paylaşacağız. Siz basın mensubu arkadaşları da bu konuda bilgilendireceğiz. Oradaki amaç devletin hiçbir cari hesabı açık vermez. Biz açıklarken de bahsetmemiz gereken konu belediyemizin bütçesinde bulunan parayı ifade etmemiştik. Onu da muhasebedeki arkadaşlar hem görsel hem de yazılı olarak sizlere beyan edeceklerdir.
MAKAMLAR ERİŞİLMEZ DEĞİLDİR:
Bir diğer konuya gelince ben çiftçi çocuğuyum. Kendim de çiftçiyim. Bizim için bizi bu makama layık gören önce Rabbime sonra da bu millete şükranlarımı sunuyorum. Makamlar erişilmez değildir. Makamlar halkın taşımış olduğu seçilmişlerdir. Bizde bunu biliyoruz. Halkımızın bize verdiği yetkinin farkındayız. Bizim için binilmesi gereken araba, makam için hiçbir şeyimiz yok. Geliş amacımız halkımıza hizmet etmektir. Eğer bu kamu yararı kararının kalkmasıyla birlikte belediyede makam arabası olarak hizmet veren aracı ben belediyemin herhangi bir biriminde çalıştırılmak üzere personelime kullanma yetkisini veriyorum. Ve bunu da halkımın bilmesini istiyorum.
MAKAM HIRSI İLE SEÇİLMEDİK. ZARURET GEREKMEDİKÇE MAKAM ARACINA BİNMEYECEĞİM:
Biz seçilirken hiçbir şekilde makam hırsı ile seçilmedik. Makamdaki araçlar için de seçilmedik. Ve bundan dolayı benim için iki tane hizmet aracı vardır. Gördüğünüz traktörde hizmet aracı, makam aracı olarak bilinen araç da hizmet aracıdır. Ben burada bir kez daha sizlerin huzurunda söz veriyorum. Hiçbir şekilde Kâhta Belediyesi'ne ait olan zaruret gerekmediği müddetçe belediyenin makam aracına binmeyeceğim.
YERİ GELDİĞİNDE ÇÖP ARABASINA DA BİNECEĞİM YERİ GELDİĞİNDE TRAKTÖRE DE BİNECEĞİM:
Bunun yanında traktör olarak gördüğümüz araç da ben geçmişte binip kullandığım için ki başta çiftçi olduğumu söyledim, buna binmekten de hiçbir zaman utanmam. Yeri geldiğinde çöp arabasına da bineceğim yeri geldiğin de traktöre de bineceğim. Böyle bilinmesini istiyorum.
HİÇ BİR ZAMAN SİYASİ PARTİLERİ GÜÇ OLARAK GÖRMEDİK. PARTİLER BİZİM İÇİN HİZMET YAPMAK İÇİN VARDIRLAR:
Bir şeyi daha ifade etmeden geçmek istemiyorum. Biz hiçbir zaman siyasi partileri güç olarak görmedik. Siyasi partiler bizim için hepsi aynı mesafededir. Hepsine eşit mesafede hizmet götürmenin gayreti içerisindeyiz. Partiler bizim için bir araçtır. Bu aracı en iyi şekilde kullanan arkadaşları da takdir ve saygıyla iade ediyoruz. Partileri karamak için ne öyle bir niyetimiz ne de öyle bir lüksüyatımız var. Biz ülkemizi idare edenleri saygıyla karşılıyoruz.
CUMHURBAŞKANI BİZİM DE CUMHURBAŞKANIMIZ BAKANLAR BİZİM DE BAKANLARIMIZDIR:
Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanı aynı zaman da bizim de cumhurbaşkanımızdır. Türkiye Cumhuriyeti'nin bakanları aynı zamanda bizim bakanlarımızdır. Adıyaman'da seçilmiş olan milletvekilleri aynı zaman da hepimizin milletvekilidirler. Yerelde ve genelde seçilmişler birbirlerine saygı duymaları gerekir. Biz bunu her zaman ifade ettik. Bundan böyle de aynı duygularımdan farklı bir arayış içerisinde olmayacağımızı da ifade etmek istiyorum. Biz buraya hizmet etmek için geldik. Siyasi kısır çekişmeler için değil, biz hizmet anlayışını hâkim kılacağız. Ak Partili arkadaşlar da bizim için aynı değerdedir. MHP'deki de, CHP'deki de, HDP'deki de bütün siyasi partiler bizim için halkımızın seçmiş olduğu insanlardır. Bundan dolayı hiçbir partiyi ayırt etmeksizin hizmet anlayışını hâkim kılacağımızı bir kez daha sizlerin huzurunda ifade etmek istiyorum.
BİZ DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMAK İÇİN BURADA DEĞİLİZ:
Şimdi uygun görürseniz ben şu anda makam aracını Kâhta Belediyesi'nde hizmet vermek üzere kullanmayacağımı ifade ediyorum. Kâhta Belediyesi eğer bu kamu yararı kararı kalktıktan sonra icra yoluyla da giderse saygı duyacağım. Sonuçta yabancı kişilere gitmeyecektir. Kâhta halkının kullanımında inisiyatifinde olacaktır. Biz makam arabalarına binmek için seçilmedik. Yürüyerek de gezebiliriz. Eğer makama çok ihtiyaç duyarsak da biz traktörü de makam arabası olarak kullanmaktan hiç çekinmeyiz. Bunu kullanmak benim için bir şereftir. Bugün aslında traktörle gelecektim ama dedim derler ki duygu sömürüsüdür. Biz duygu sömürüsü yapmak için burada değiliz. Ben geçmişte de kullanıyordum şimdi de kullanırım. Yeni aldığımız greyderle çalışma yapmayı düşünürken bindim hiçbir eksiklik de yaşamadan o greyderi sürebildim. Dolayısıyla biz bindiğimiz araçların bizlere bir lüksüyat katmayacağını, lüksüyatımızın en iyi hizmet olacağını söylüyorum. Halkımızdan ayrımız gayrımız olmayacaktır. Bir kez daha ifade etmenin mutluluğunu yaşıyorum.
HİZMETLER ETKİLENİR Mİ?
Turanlı daha sonra Kalem Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Orhan Karakaş'ın alınan kamu yararı kararının hizmetleri etkileyip etkilemeyeceğine yönelik sorusuna verdiği yanıtta da şunları söyledi:
Biz vatandaşa hizmet yapacağız. Bunun sözünü verdik. Yapacağımız her şeyi kamuoyu paylaşacağız. Ben umut ediyorum ki bu alınan kararın doğru bir karar olmadığını kendileri tarafından da beyan edileceğini bekliyorum. Kendilerine de saygı duyuyorum. Şahsi düşünceleridir. Meclis grup kararı almış olabilirler. Ama bunu bilsinler ki hiçbir zaman ben Kahta halkını cezalandırmayacağım. Eğer cezalandırılması gereken biri varsa Yusuf Turanlı'yı cezalandırmak istiyorlarsa, Yusuf Turanlı halkı için her türlü cezaya hazırdır. Ama Yusuf Turanlı halkına hizmet etmek istiyorsa küçük paralarla büyük hizmetler yapacağımı herkesin bilmesini istiyorum.
Turanlı basın açıklamasının ardından makam aracının anahtarını fen işlerinden sorumlu personele takdim etti. Turanlı bineceği traktörün anahtarını da yine aynı personelden aldı. Turanlı yeri geldiğinde makam aracı olarak traktöre de bineceğini ifade etti. Haber: Orhan KARAKAŞYorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer KENT HABERLERİ Haberleri

Başlık Tarih
 
ÖZTÜRK: SU KESİNTİSİ NEDEN ÇİLEYE DÖNÜŞTÜ? 25 Ekim 2021
CELAYER: KÂHTA’NIN SU SORUNU ÇÖZÜME KAVUŞTURULMALI24 Ekim 2021
DOĞAN’DAN SU KESİNTİSİNE TEPKİ24 Ekim 2021
BURSA’DA ADIYAMAN KÜLTÜR EVİ YAPILIYOR19 Ekim 2021
VERGİ MÜFETTİŞLERİ DERNEĞİNDE YENİ DÖNEM25 Eylül 2021
KAYMAKAM AYRANCI KÖYLERİ GEZİYOR01 Ekim 2021
" KAYNAKLARIMIZI ÜYELERİMİZ İÇİN KULLANDIK"29 Eylül 2021
"YENİ BİR METRO PROJESİYLE TAÇLANDIRIYORUZ"16 Eylül 2021
GÜRLEVİK İSALE HATTI YENİLENİYOR 27 Ağustos 2021
AKEDAŞ'DAN ÇEVRİMİÇİ SEMPOZYUM 28 Temmuz 2021
ADIYAMAN'A 2. KÖPRÜLÜ KAVŞAK26 Temmuz 2021
"15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ" 15 Temmuz 2021
15 TEMMUZ'DA ÜCRETSİZ14 Temmuz 2021
"TÜTÜN, MEMLEKETİN GEÇİM KAYNAĞIDIR"04 Temmuz 2021
USULSÜZ KULLANIM NASIL OLUŞUR27 Haziran 2021
SINAV GÜNÜ TOPLU TAŞIMA ÜCRETSİZ 25 Haziran 2021
MESLEKİ ZİYARET25 Haziran 2021
"TAM EKİP SAHADA ÇALIŞTIK"01 Haziran 2021
"BİRLİKTE BAŞARDIK"18 Haziran 2021
ASGEM’E DESTEK DEVAM EDECEK17 Haziran 2021
EYÜPSULTAN'DA ÇALIŞMALAR BAŞLATILDI19 Mayıs 2021
EKİPLERİMİZLE 7/24 SAHADAYIZ"13 Mayıs 2021
“EN GÜZEL ÖRNEĞİNİ GÖSTERMİŞTİR”13 Mayıs 2021
TURANLI’DAN BAYRAM MESAJI13 Mayıs 2021
İSTANBUL’UN DERELERİNDE BAHAR TEMİZLİĞİ07 Mayıs 2021
TOPÇULAR’DA TEMİZLİK 07 Mayıs 2021
"YOLLARIMIZI SİL BAŞTAN YENİLİYORUZ"03 Mayıs 2021
İMAMOĞLU: 100 BİN KOLİ DAĞITILACAK01 Mayıs 2021
CELAYER: ESNAFA DESTEK ŞART30 Nisan 2021
GÜL SUYUYLA YIKANDI27 Nisan 2021
BELEDİYEDEN ÜCRETSİZ Wİ-Fİ HİZMETİ27 Nisan 2021
AYIRIM GÖZETMEKSİZİN HİZMET YAPIYORUZ26 Nisan 2021
ESER’DE COŞKUYLA KUTLANDI26 Nisan 2021
İLAÇLAMA DEVAM EDİYOR26 Nisan 2021
PERSONELE GÜNÜN KUTLAMASI10 Mart 2021
"ÇANAKKALE ZAFERİ İBRET VERİCİ BİR DESTANDIR18 Mart 2021
"ÇANAKKALE ZAFERİ EŞSİZ BİR DESTANDIR"18 Mart 2021
"ÇANAKKALE ZAFERİ BİR DESTANDIR"18 Mart 2021
TURANLI: ÇANAKKALE DESTANDIR18 Mart 2021
TURANLI, SAĞLIKÇILARIN TIP BAYRAMINI KUTLADI15 Mart 2021
VALİ ÇUHADAR’DAN KALEM MEDYA’YA ZİYARET16 Mart 2021
İstanbul’da Denetimler Devam Ediyor14 Mart 2021
RAMİ ULAŞIM SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ14 Mart 2021
MHP'YE TOPLU KATILIM08 Mart 2021
VALİLİKTEN AŞI DUYURUSU08 Mart 2021
TUZ HANI TURİZME KAZANDIRILIYOR08 Mart 2021
SRİ LANKA BÜYÜKELÇİSİ ADIYAMAN’DA01 Mart 2021
Turanlı’dan Öğrencilere Kitap Desteği28 Şubat 2021
Kalem Medya'dan Besni Kaymakamı’na Ziyaret27 Şubat 2021
BELEDİYEDEN YENİ HİZMET NOKTASI26 Şubat 2021
GEZİCİ KÜTÜPHANEYE KİTAP DESTEĞİ19 Şubat 2021
CHP İLÇE BAŞKANLIĞI'NA CELAYER ATANDI17 Şubat 2021
KALEM MEDYA GRUBU'NDAN ÇELİKHAN'A ZİYARET16 Şubat 2021
İLETİŞİM BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ'NE ZİYARET12 Şubat 2021
İYİ PARTİ’YE ZİYARET10 Şubat 2021
KÂHTA BELEDİYESİ'NDEN YOL ÇALIŞMALARI07 Şubat 2021
İL İSTİHDAM TOPLANTISI YAPILDI 05 Şubat 2021
DEMİR, ESNAFIN TALEPLERİNİ AÇIKLADI05 Şubat 2021
PARKLARA ZARAR VERİLDİ05 Şubat 2021
ERGÜDER’DEN MHP’YE ZİYARET04 Şubat 2021
KAHTA BELEDİYESİNE KİTAP DESTEĞİ 27 Ocak 2021
KALEM MEDYA'DAN KAYMAKAMA ZİYARET26 Ocak 2021
HACI BOZKURT'UN İSMİ SOKAĞA VERİLDİ26 Ocak 2021
İYİ PARTİ KÂHTA’DA SORUNLARI DİNLEDİ15 Ocak 2021
ÇALIŞMALAR YERİNDE İNCELENDİ13 Ocak 2021
"KEŞKE BİR ARAŞTIRSAYDIN"12 Ocak 2021
KAN DAVASI BARIŞLA SONUÇLANDI11 Ocak 2021
AKEDAŞ ÖNLEMİNİ ALDI07 Ocak 2021
İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM07 Ocak 2021
"BORÇ YAPILANDIRMASINDAN YARARLANIN"29 Aralık 2020
KÂHTA BELEDİYESİ'NE 1 ADET OTOBÜS24 Aralık 2020
KÂHTA'DA YEŞİLLENDİRME ÇALIŞMALARI18 Aralık 2020
“HAZİRAN’DA HİZMETE GİRİYOR”25 Aralık 2020
"PARK PROJEMİZ İLERLİYOR"23 Aralık 2020
ASKIDA FATURA DEVAM EDECEK13 Aralık 2020
GİZEMLİ BİR YOLCULUK30 Kasım 2020
YAPILANDIRMA FIRSATI05 Aralık 2020
KALDIRIM İŞGALİ DENETİMİ13 Aralık 2020
Ağaç Dikme Etkinliği20 Kasım 2020
"ÖĞRETMENLİK DEĞERLİ BİR MESLEKTİR"24 Kasım 2020
DR. KİLECİ: ÖĞRETMENLERİMİZİN EMEĞİ VAR24 Kasım 2020
SONKO'DA AR-GE STRATEJİLERİ TOPLANTISI29 Kasım 2020
TURANLI'DAN HALKA TEŞEKKÜR07 Aralık 2020
KÂHTA BELEDİYESİNDEN ÜCRETSİZ ULAŞIM22 Kasım 2020
DEPREM ALANLARI BELİRLENDİ20 Kasım 2020
"KAHTA HALKIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM"20 Kasım 2020
İŞLEMLER HES KODU İLE GERÇEKLEŞTİRİLECEK20 Kasım 2020
"ATATÜRK'Ü RAHMETLE ANIYORUZ"10 Kasım 2020
"KUTLAMA GURURUNU YAŞIYORUZ "30 Ekim 2020
"DURMAK YOK YATIRIMA DEVAM"10 Kasım 2020
MECİDİYEKÖY MAHMUTBEY SEFERLERİ BAŞLADI29 Ekim 2020
TSE’DEN BELGE ALAN İLK AVM 14 Ekim 2020
HARİTA ÇALIŞMALARINDA ‘İHA....14 Ekim 2020
" TURANLI: SEÇİM VAATLERİ BİR BİR...14 Ekim 2020
"ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZİN GÜVENCESİDİR"09 Ekim 2020
İSTANBUL’UN GRİ DUVARLARINA RENK GELİYOR09 Ekim 2020
"YENİ ADLİ YIL BÜYÜK SORUNLARLA BAŞLADI"10 Eylül 2020
İSTANBUL’DA DENETİMLER DEVAM EDİYOR30 Eylül 2020
BAKANLIKTAN KURSİYERLERE İKİ ÖDÜL30 Eylül 2020
AKEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM’A ÖDÜL29 Eylül 2020
MİLLETVEKİLİ DÜZEYİNDE BELEDİYEYE İLK ZİYARET18 Eylül 2020
81 İLDEKİ 81 OKULA ÇİĞKÖFTE İKRAMI23 Eylül 2020
MHP İLÇE KONGRELERİNİ TAMAMLADI22 Eylül 2020
"ŞÖHRET İNSANI ŞIMARTMAMALI"25 Ağustos 2020
İGTOD AŞURE DAĞITTI21 Eylül 2020
ÇOCUKLARIN ZİPLİNE VE TEKNE TURU HEYECANI21 Eylül 2020
"SALGINI TEDBİRLERLE YENEBİLİRİZ"20 Eylül 2020
ÇOCUKLARA BİSİKLET HEDİYESİ19 Eylül 2020
ŞANLI ZAFERİN 98. YILDÖNÜMÜ KUTLANDI01 Eylül 2020
KÖY MUHTARLARIYLA TOPLANTI01 Eylül 2020
ONLINE ZAFER BAYRAMI KUTLAMASI 30 Ağustos 2020
MEZARLIKLARDA BAKIM VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ17 Eylül 2020
"SİNCİK İLÇEMİZ GERİ KALMIŞTIR"09 Eylül 2020
ADIYAMAN'A 15 SEMT SAHASI YAPILACAK17 Eylül 2020
ÇÖZÜM İÇİN SÖZÜMÜZ VAR17 Eylül 2020
KÂHTA İLÇE EMNİYETİNE ZİYARET11 Eylül 2020
KENTSEL DÖNÜŞÜM İÇİN İHALE YAPILACAK07 Eylül 2020
ANNE TAKSİ PROJESİ 07 Eylül 2020
HEYKELLERİ KORUMAYA ALIN07 Eylül 2020
VALİ ÇUHADAR’DAN BELEDİYEYE ZİYARET03 Eylül 2020
BELEDİYEDEN HALKA GEZİ ARACI03 Eylül 2020
SOKAK HAYVANLARI İÇİN BAĞIŞ29 Ağustos 2020
MEZUNİYET TÖRENİ15 Ağustos 2020
"Dünyada Bir İlke Daha İmza Attı"15 Ağustos 2020
15 AĞUSTOSTA AÇILACAK14 Ağustos 2020
KÂHTA'YA TRAFİK EĞİTİM PARKI14 Ağustos 2020
ÇARŞIDA DENETİM07 Ağustos 2020
"TEDBİR VE KURAL ŞART"07 Ağustos 2020
"HİZMET İÇİN SÖZ VERDİK" 05 Ağustos 2020
ÇOCUK HAKLARI KOMİTESİNDEN BAŞARI05 Ağustos 2020
VALİÇUHADAR’DAN BAYRAM MESAJI04 Ağustos 2020
TSE COVID-19 GÜVENLİ ÜRETİM BELGESİ04 Ağustos 2020
AKEDAŞ'TAN YENİ UYGULAMA04 Ağustos 2020
PANDEMİ KURULU...04 Ağustos 2020
TURANLI'DAN BAYRAM MESAJI31 Temmuz 2020
BAYRAM TEDBİRLERİ ALINIYOR29 Temmuz 2020
SATIŞ VE KESİM ALANI HAZIR22 Temmuz 2020
"KAVŞAKLARA DÜZENLEME YAPIYORUZ"14 Temmuz 2020
YENİ BİR PROJE13 Temmuz 2020
ESNAF GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR09 Temmuz 2020
"HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALACAK"09 Temmuz 2020
ERDEMOĞLU AİLESİ’NDEN EĞİTİME DESTEK 09 Temmuz 2020
"MAKSİMUM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ"09 Temmuz 2020
TURANLI'DAN ÇAT KAPI ZİYARETLERİ12 Haziran 2020
SON HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI11 Haziran 2020
EYÜPSULTAN’DA İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI11 Haziran 2020
YAZ OKULU VE YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR11 Haziran 2020
HALK SÜT ÇOCUKLARA ULAŞMAYA DEVAM EDİYOR11 Haziran 2020
MASKESİZ TIRAŞ YOK07 Haziran 2020
BELEDİYE ASFALT SEZONUNU AÇTI31 Mayıs 2020
EYÜPSULTAN MEYDANI’NA 15 MİLYONLUK YATIRIM29 Mayıs 2020
“HASTANE CADDESİNİ SİL BAŞTAN YENİLİYORUZ”29 Mayıs 2020
"MÜCADELE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR"27 Mayıs 2020
CADDELER YIKANIYOR26 Mayıs 2020
Berberler Denetlendi21 Mayıs 2020
"FACİAYA NEDEN OLMADAN YIKILMALI"18 Mayıs 2020
ÇELİK’TEN ENGELLİLER HAFTASI MESAJI16 Mayıs 2020
"SİLİVRİ VE ÇATALCALI ÜRETİCİ OLACAK"07 Mayıs 2020
BELEDİYEDEN DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI21 Nisan 2020
"MUHTARLARIMIZIN YANINDAYIZ"09 Nisan 2020
İBB 100 BİN MASKE DAĞITTI05 Nisan 2020
VİRÜSE KARŞI TEDBİRLER ALINIYOR30 Mart 2020
İZMİR'DE KORONAVİRÜS ÖNLEMLERİ27 Mart 2020
İMAMOĞLU’NDAN “SU VE DOĞALGAZ” MÜJDESİ20 Mart 2020
BELEDİYEDEN DENETİM VE DEZENFEKTE 17 Mart 2020
"SÖZÜMÜZDE DURUYORUZ"15 Mart 2020
KADINLARA TOPLU TAŞIMA ÜCRETSİZ08 Mart 2020
Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı05 Mart 2020
HİZMETİMİZLE FİLİSTİN CADDESİ...05 Mart 2020
SULTANGAZİ'DE DEPREM EĞİTİMİ15 Şubat 2020
134 ŞAHSA İŞLEM YAPILDI14 Şubat 2020
5. Çalıştay AKEDAŞ'ın Ev Sahipliğinde Yapıldı13 Şubat 2020
“KISITLAMA KABUL EDİLEMEZ”06 Şubat 2020
KILINÇ, MUHTARLARI DİNLEDİ05 Şubat 2020
"ONLAR DA HAZIRSA GELSİNLER HESAP VERELİM"14 Ocak 2020
24 SAAT HİZMET09 Ocak 2020
TURANLI'DAN YENİ YIL MESAJI01 Ocak 2020
ÇALIŞTAYIMIZ YARARLI GEÇTİ01 Ocak 2020
ÇİMKO ÇİMENTO, ADIYAMANLI...01 Ocak 2020

NEMRUT DAĞI ANIT MEZARI AÇILSIN MI?

AÇILSIN
AÇILMASIN

Sonuçlar
KALEM MEDYA | HABERLER | FOTO GALERİ | SAYFALAR | ANASAYFA
CH