KALEM MEDYA
HABERLER
FOTO GALERİ
HABER VİDEO
KÜNYE
SAYFALAR
  GÜNDEM      POLİTİKA      DÜNYA      KENT HABERLERİ      EKONOMİ      EĞİTİM      SAĞLIK      RÖPORTAJ      KÜLTÜR/SANAT      KİTAP      SPOR      YAŞAM   
 
Ana Sayfa > YAŞAM

Alacaklı Ve Borçlular Nasıl Bir Yol İzlemeli
03 Temmuz 2019
Tahsilât alacakların ...
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Tahsilât, alacakların toplanması veya süresi içinde-vadesinde ödenmeyenlerin yasal yollarla borçlu kişi ya da kişilerden alınmasıdır. İş hayatı, içinde birçok zorluğu barındırır. Ticaret işin en zorlu tarafını oluşturur. Bir ürünün veya hizmetin sağlayıcısı tarafındaysanız, bütün sürecin takibini iyi bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekir. Alacak tahsilâtları da bunun bir parçasıdır. Geciken ödemeler, her işletmenin er ya da geç karşılaşacağı istenmeyen durumlardan bir tanesidir. Alacak hesapları, müşterilerin veya müşteri hesaplarının vadesi geldiğinde veya vadesi dolduğunda ödeme yapılmaması durumunda, alacaklar tahsilâtını içerir. 
Alacağı olan kişi, vadesinde ödenmeyen alacağını Avukat yardımı olmadan; Müşterisi ile irtibata geçerek ve ödemesi gerçekleşmeyen alacaklarının takibini yaparak ve Müşteri’nin hesabını birkaç hafta ya da ayda ödemesine izin vererek yani borçluya süre tanıyarak ve faiz hesaplayarak tahsil edebilir. Ancak, zaten vadesi geçmiş bir borcu ödemeyen borçlu kişi’nin ya ödeyecek durumu yoktur, ya işyerini kapatmıştır, ya iş ahlakı ve etiği yoktur, ya da ödeyecek maddi durumu olduğu halde borcunu ödemiyordur ki en çok bu duruma sıklıkla rastlanmaktadır.
Avukatların yasal yollarla dahi alacak yönetimi yaparak Müvekkilleri adına alacak tahsil etmesi zor bir durumken, Alacaklı kişi’nin bir vekil yardımı olmadan tek başına alacağını tahsil etmesi çok zordur ve çok yavaş işleyen bir süreçtir.
Alacakların tahsil edilmesi ancak profesyonel işleyen bir tahsilât yönetimi ve icra hukuku konusunda uzman bir Avukat ve ekibinin yardımıyla hızlı bir şekilde gerçekleşebilir. Tahsilât'ın hızlı bir şekilde yapılması için hukuki sürecin vade tarihinden itibaren gecikmeden başlatılması gerekmektedir. Borçlu kişi hakkında hukuk bürosu tarafından öncelikle idari takip yapılarak masraflar artmadan alacak tahsil edilmeye çalışılabilir. Borcunu idari takip süreci içerisinde de ödemeyen Borçluya karşı yasal olarak icra takibi başlatılır ve takip hukuken kesinleştirilerek haciz ve muhafaza işlemlerine geçilir. Bu aşamada Borçlu ile sürekli iletişim halinde olmak ve borcun ödenmesi konusunda anlaşmaya vararak alacağın tamamını tahsil etmek esastır. Biz GES Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak yoğun bir şekilde alacakların tahsili üzerinde çalışıyoruz.
Borçlu borcunu ifa etmekle sorumludur. Borçlu, alacaklıya karşı borcunu ifa ettiğinde borç sona erer.
Borçlu borcunu ifa etmekle sorumludur. Borçlu, alacaklıya karşı borcunu ifa ettiğinde borç sona erer. İfa zamanı taraflarca kararlaştırılmadıkça ve hukuki ilişkinin özelliğinden anlaşılmadıkça her borç, doğumu anında muaccel olur. Bunun dışında vadeye bağlanan borçlar vadesi geldiği tarihte ifa edilmelidir. Aksi takdirde borçlu hakkında temerrüt hükümleri uygulanır. Alacaklının sorumluluğu ise, borcunu ifa eden borçluya karşı kendi üstüne düşen ifasını yerine getirmektir. Aynı zamanda Alacaklının haklı bir neden olmaksızın borçlunun edimini kabul etmemesi alacaklının temerrüdünü oluşturur. Alacaklının borçluya karşı sorumluluğunu yerine getirmemesinin en önemli sonucu, borçluya sözleşmeden dönme hakkı tanımasıdır.
Konkordatonun amacı iflasa doğru sürüklenen borçlunun ticari hayattan kopmayarak borçlu ve alacaklının uzlaşmasıdır.
Temmuz 2016’da yayımlanan Kanun Hükmünde Kararname ile sermaye şirketleri ve kooperatiflerin iflas erteleme talepleri olağanüstü hâl süresince askıya alınmıştı. Mart 2018’de yayımlanan bir torba kanun ile iflas erteleme kurumu tamamen ortadan kaldırıldı ve yerine konkordato getirildi.  Konkordato, borçlu ve alacaklının bir mutabakata varmasını ve bir nev’i borçlunun borçlarını yapılandırmasını ifade ediyor. Böylece alacaklılar, alacaklarının en azından bir kısmını öngörülebilir somut planlar çerçevesinde tahsil etme imkânına sahip oluyor. Konkordato talebi üzerine borçluya verilen süre içerisinde borçluya karşı başlatılmış olan takipler duruyor ve yeni takip başlatılamıyor. Böylelikle, borçluya, verilen mühletler süresince ticari hayatına devam etmesi için bir fırsat tanınır. Nihayetinde, konkordatonun amacı iflasa doğru sürüklenen borçlunun ticari hayattan kopmayarak Borçlu ve alacaklının uzlaşmasıdır.
Borçlu ’nun vadesi gelmiş borcunu ödeyememesi halinde Alacaklı taraf zaman kaybetmeden Borçlu hakkında icra takibi başlatmalıdır
Borçlu ’nun vadesi gelmiş borcunu ödeyememesi halinde Alacaklı taraf zaman kaybetmeden Borçlu hakkında icra takibi başlatmalıdır. İcra takibi başlatılarak dosya kesinleştiğinde, eğer var ise taşınmazları ve motorlu taşıtları haczedilebilmekte ve bu menkul ve gayrimenkullerin satışı istenilerek dosya borcu karşılanmaktadır. Borçlunun üzerine kayıtlı menkul veya gayrimenkul malı olmaması o dosyanın tahsil edilemeyeceği anlamına gelmez. Borçlu ile doğru şekilde iletişim kurulması ve ödeme konusunda uzlaşmaya varılması bu noktada çok önemlidir. Alacaklının vefatı halinde ise, alacaklı taraf ya mirasçılara karşı takip yapmalıdır, ya da terekeye karşı. Borçluya karşı başlatılan icra takibinin muhatabı vefat eden borçlunun yasal mirasçılarının tamamı olur. Yasal mirasçıların tamamının mirası süresinde reddetmeleri halinde ise, miras; Sulh Hukuk Mahkemesince iflas hükümlerine göre tasfiye edilir. Vefat eden borçlunun borçlarının ödenmesinden sonra arta kalan miktar miras reddedilmemiş gibi en yakın mirasçıları arasında taksim olunur.
Döviz kuru arttıkça hem borçlu kişi hem de alacaklılar çok büyük sıkıntı içerisine giriyorlar.
Türkiye’de borç krizi yaşayan sektörlerin başında inşaat sektörü geliyor. Özellikle son yıllarda yatırımlarda sanayinin önüne geçerek bir patlama yaratan inşaat sektörünün iç talepteki zayıflaması ile birlikte borcu çevirmekte büyük sıkıntı yaşanıyor. Ayrıca döviz kuru yükseldikçe, özel sektörün tamamı tehlikeli bir borçlanmaya doğru gidiyor. Türkiye de her sektörde ticaret yapılması dolar kuruna endeksli şekilde ilerliyor. Döviz kuru arttıkça hem borçlu kişi hem de alacaklılar çok büyük sıkıntı içerisine giriyorlar. Örneğin Türkiye de saat sektörü genelde dolar kurundan işlem görüyor ve genelde sıralı senetler şeklinde borçlarını ödüyorlar. Dolar gün geçtikçe arttıkça, borçlu sıralı senetlerini ödemekte zorlanıyor ve her iki taraf da mağdur hale geliyor.
Ödenmeyen borç senet borcu ise, senedin vade tarihinden itibaren 3 yıllık bir zaman aşımı söz konusudur.
Ödenmeyen borç senet borcu ise, senedin vade tarihinden itibaren 3 yıllık bir zaman aşımı söz konusudur. Vade tarihinden itibaren 3 yılın geçmesiyle senet kambiyo senedi vasfına haiz olmaktan çıkar ve borçluya karşı kambiyo senetlerine özgü haciz yolu ile haciz yapılabilecekken ilamsız takip yapılması zorunda kalınır. Çeklerde ise yine zaman aşımı 3 yıldır. 3 yıl geçtikten sonra yukarıda değindiğimiz şekilde çek borcu için ancak borçluya karşı ilamsız takip yapılabilir. Ayrıca çeklerin vade tarihlerinden itibaren 10 gün içerisinde Banka’ya ibraz edilme zorunlulukları bulunmaktadır. 10 gün içerisinde bankaya ibraz edilmeyen çek, yine ancak ilamsız takip yolu ile tahsil edilebilmektedir.
Haber: Ümit KARAMANYorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer YAŞAM Haberleri

Başlık Tarih
 
15 TEMMUZ'DA DİJİTAL GÖSTERİM 14 Temmuz 2020
VALİ ÇUHADAR'DAN BOĞULMA KARŞI UYARI13 Temmuz 2020
DAVUTOĞLU'DAN BAŞSAĞLIĞI 12 Haziran 2020
DİJİTAL RİSKLERE KARŞI UYARI12 Haziran 2020
"EVLERİMİZDEN EKSİK OLMASIN"22 Mayıs 2020
RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMASI22 Mayıs 2020
ANNELER GÜNÜ ŞİİR YARIŞMASI SONUÇLANDI29 Mayıs 2020
KILIÇDAROĞLU’NDAN BAYRAM TEBRİĞİ26 Mayıs 2020
"YÜKSEKLERE TAŞIYACAĞIZ"26 Mayıs 2020
65 YAŞ VE ÜZERİ İÇİN YENİ GENELGE21 Mayıs 2020
ANNELERİMİZ FEDAKÂRLIĞIN SİMGESİDİR 10 Mayıs 2020
"ANNELERİMİZİN GÜNÜ KUTLU OLSUN”10 Mayıs 2020
“ÇOCUKLARIMIZ RAMAZAN İKLİMİNİ YAŞIYOR”18 Mayıs 2020
ERDOĞAN, ASKERLERLE TELEFONLA GÖRÜŞTÜ17 Mayıs 2020
KONTROLLÜ SOSYAL HAYAT14 Mayıs 2020
AVM'LER KONUSUNDA UYARI14 Mayıs 2020
DARÜLACEZE ÖRNEK YARATTI12 Mayıs 2020
"İŞSİZLİK VE YOKSULLUK GÖRÜNMEKTEDİR"12 Mayıs 2020
GÜÇLÜ AİLE, GÜÇLÜ TÜRKİYE DEMEKTİR11 Mayıs 2020
MASKE ÜRETİMİYLE DESTEK09 Mayıs 2020
Yeniden Refah Partisi'den Kan Bağışı11 Mayıs 2020
Anneler Gününde Asırlık Çınarlar Unutulmadı10 Mayıs 2020
BASINA DESTEK ÇAĞRISI04 Mayıs 2020
GİRİŞ/ÇIKIŞLAR UZATILDI04 Mayıs 2020
SOKAK KISITLAMASI...03 Mayıs 2020
ANLAMLI MEKTUP27 Nisan 2020
BİR KEZ DAHA TEMİZLENİYOR27 Nisan 2020
“BİZ DE SİZİNLEYİZ TÜRKİYEM”27 Nisan 2020
Sona Eriyor26 Nisan 2020
"KURALLARA UYALIM"26 Nisan 2020
“Evde Kalanlara” Moral Konseri26 Nisan 2020
"GELECEK YILA ERTELEYELİM"25 Nisan 2020
PASKALYA MESAJI20 Nisan 2020
SANKO HOLDİNG: “YARIN OLACAK”18 Nisan 2020
FIRINCILARA VE UN SATICILARINA...18 Nisan 2020
MEDYA MENSUPLARININ...17 Nisan 2020
"MESAJIMIZ EVDE KAL ADIYAMAN”16 Nisan 2020
MÜŞTERİLERİNE DESTEK16 Nisan 2020
GURURLA KUTLUYORUZ10 Nisan 2020
"GÖZLERİNİZDEN ÖPÜYORUM..."14 Nisan 2020
BERAT KANDİLİ ...07 Nisan 2020
HAYIRLARA VESİLE OLSUN07 Nisan 2020
KIRMIZIGÜL: ÇOK ÜZGÜNÜM04 Nisan 2020
İDLİB'E YARDIM15 Mart 2020
İGTOD'TA SIKI TEMİZLİK VE TEDBİR25 Mart 2020
YAZICIOĞLU’NUN İLKELERİ ...24 Mart 2020
MEYDANLARDA KORONAVİRÜS TEMİZLİĞİ20 Mart 2020
"ÇANAKKALE RUHUNU GELECEĞE TAŞIMA VAKTİDİR"19 Mart 2020
YAYGIN DENETİM15 Mart 2020
"Yüzde 20 Azalış Elde Ettik"08 Mart 2020
LATİF DOĞAN TAZİYE EVİ...09 Mart 2020
OLAYLAR YÜZDE 20 AZALDI06 Şubat 2020
81 İLE GENELGE05 Şubat 2020
YENİ YIL KUTLAMASI01 Ocak 2020
SORUNLARIN TESPİTİ İÇİN...21 Aralık 2019
“Sözleşme İmzalandı"21 Aralık 2019
KÖMÜR YARDIMI14 Aralık 2019
TURANLI'DAN SU KESİNTİSİ AÇIKLAMASI05 Aralık 2019
ERDOĞAN, ENGELLİLERLE BİR ARAYA GELDİ10 Aralık 2019
SANKO ÜNİVERSİTESİ'DEN ANLAMLI KATILIM16 Kasım 2019
11 MİLYON FİDAN TOPRAKLA BULUŞTU16 Kasım 2019
LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN FARKINDALIK08 Kasım 2019
TOZKOPARAN’DA CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU05 Kasım 2019
YENİ YOLLAR AÇILIYOR01 Kasım 2019
GAZETECİ KAYA, DÜNYA EVİNE GİRDİ22 Ekim 2019
"HAYVAN BARINAĞI PROJESİ TAMAMLANDI"30 Eylül 2019
İstanbul’da Kıtalar Kulaçlarla Birleşti28 Temmuz 2019
Vali Yerlikaya Galataport’ta İncelemelerde Bulundu17 Temmuz 2019
Cumhurbaşkanından 15 Temmuz Müzesi'ne Ziyaret15 Temmuz 2019
FATİH SULTAN MEHMET HAN DUALARLA ANILDI 30 Mayıs 2019
RAMAZAN'DA BESLENME30 Mayıs 2019
RAMİ'DE İFTAR30 Mayıs 2019
"ÇALIŞMALAR BİR AN ÖNCE YAPILMALIDIR"20 Mayıs 2019
"HER BİREY BİR ENGELLİ ADAYIDIR"20 Mayıs 2019
ANNELER, EN YÜCE DUYGULARA SAHİPTİR19 Mayıs 2019
"ŞEREF DUYDUK"21 Nisan 2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mustafa Yazıcı'nın Cenaze Törenine Katıldı15 Nisan 2019
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AVUKATLAR GÜNÜNÜ KUTLADI05 Nisan 2019
TÜRKİYE’YE ENERJİ VEREN KADINLAR29 Mart 2019
Emniyet Genel Müdürlüğü'den Kadınlar Günü'ne Özel Program13 Mart 2019
SULTANGAZİ'DE MİLLET KIRAATHANESİ HİZMETE GİRDİ11 Mart 2019
KIRMIZI: KADINLARIMIZIN HAYATIMIZDA HAKLARI BÜYÜKTÜR08 Mart 2019
TURANLI: KADINLARIMIZIN HAKLARI UNUTULAMAZ08 Mart 2019
İŞADAMI AKSOY’DAN KARADUT KÖYÜNE TAZİYE EVİ 07 Mart 2019
Polis Eşleri Derneğinden, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğine Destek27 Şubat 2019
2019’DA ÜLKEM İÇİN BİR FİKRİM VAR14 Şubat 2019
İNTİHARLARIN ARAŞTIRILMASI İÇİN ÖNERGE VERİLDİ14 Şubat 2019
Basın Kartlarının Yenilenmesi Süresi Uzatıldı06 Şubat 2019
Buz Pateni Keyfini Yaşa06 Şubat 2019
YAŞAM TÜNELİ PROJESİ06 Şubat 2019
VALİ YERLİKAYA: YENİ YIL TÜM HAYALLERİMİZİN GERÇEKLEŞTİĞİ BİR YIL OLSUN02 Ocak 2019
BANDO KONSERİ14 Aralık 2018
İLETİŞİMİN ÖNEMİ14 Aralık 2018
Emine Erdoğan: “Bugünümüzden Olduğu Kadar Gelecek Nesillerin Yaşam Kalitesinden De Sorumluyuz”13 Aralık 2018
“ASYA’DAN AVRUPA’YA SAĞLIKLI YARINLAR İÇİN KOŞTUK”22 Kasım 2018
“Engelli bireylerin hayata katılımında, devrim niteliğinde adımlar attık”06 Kasım 2018
EMNİYET MÜDÜRÜ METİN ALPER, ŞEHİT KABRİNİ VE AİLESİNİ ZİYARET ETTİ25 Ekim 2018
Erdemoğlu Ailesi Güneydoğu Anadolu’nun En Büyük Taziye Evini Adıyaman’a Yaptı08 Ekim 2018
İGTOD'TAN GELENEKSEL AŞURE PROGRAMI08 Ekim 2018
BİZ ANADOLUYUZ PROJESİYLE ÖĞRENCİLER TEKNOFEST’TE BULUŞTU27 Eylül 2018
MARMARA DEPREMİ ANMA ETKİNLİKLERİ28 Ağustos 2018
Belediyeden Asfalt Çalışması05 Ağustos 2018
BAĞCILAR’DA İKİ AYDA 2706 ÇOCUK SÜNNET ETTİRİLDİ05 Ağustos 2018
KONUKOĞLU'NA YILIN VAKIF İNSANI ÖDÜLÜ15 Temmuz 2018
"Biz Bir Aileyiz" Yayıncılığını Ortaya Koyduk04 Temmuz 2018
Erdemoğlu Ailesinden Karapınar'a Taziye Evi03 Temmuz 2018
Adıyaman, Panorama Ve Arkeolojik Müzesi’ne Kavuşuyor02 Temmuz 2018
EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NDE TERFİ HEYECANI02 Temmuz 2018
RAMAZAN BAYRAMINDA SAĞLIKLI BESLENELİM14 Haziran 2018
Sanko'dan Muhtarlar Ve Huzurevi Sakinlerine İftar Yemeği13 Haziran 2018
Öğrencilerden “Bir Fidan Bir İnsan” Projesi12 Haziran 2018
Türk-Filistin Kardeşliği İftarı30 Mayıs 2018
İSTANBUL’UN FETHİ ZAFERLERİN EN ŞANLILARINDANDIR30 Mayıs 2018
Hasancık Köyünde Sosyal İnnovasyon Projesinin Açılışı Yapıldı30 Mayıs 2018
PERYÖN 8’İNCİ İNSAN YÖNETİMİ ZİRVESİ30 Mayıs 2018
Zabıta Ekiplerinden Matador Denetimi14 Mayıs 2018
CAMİİLERDE RAMAZAN TEMİZLİĞİ14 Mayıs 2018
Dünya Yetimleri Barış Güvercinleri Uçurdu09 Mayıs 2018
Sanko Üniversitesi’nde Dünya Kadınlar Günü Kutlandı27 Mart 2018
Ceza İnfaz Kurumunda Tekstil Atölyesi Açıldı 27 Mart 2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gurbet Kuşları Belgeseli’nin Galasına Katıldı13 Mart 2018
“KADIN VE ÇOCUKLARA YÖNELİK SALDIRILAR İNSANLIK SUÇUDUR”08 Mart 2018
"KADINLARIN KARİYER YAPMALARINA OLANAKLAR TANINMALI"08 Mart 2018
Ömer Yılancı: Değerlerimizin Taşıyıcıları Kadınlardır08 Mart 2018
BESNİ İLÇESİNE KONGRE VE KÜLTÜR MERKEZİ 21 Şubat 2018
FAHREDDİN PAŞA CAMİİ İBADETE AÇILDI20 Şubat 2018
UYUŞTURUCU BATAĞINDAKİ 301 BAĞIMLI KURTARILDI11 Şubat 2018
VALİ KALKANCI, EMNİYET TEŞKİLATINI BAŞARI BELGESİYLE ÖDÜLLENDİRDİ 11 Şubat 2018
GENETİK YATKINLIK KANSER İÇİN EN ÖNEMLİ FAKTÖR29 Ocak 2018
SARIKAMIŞ YÜRÜYÜŞÜ15 Ocak 2018
2018’İN MODASI KUTNİA OLACAK03 Temmuz 2018
Yılbaşı Beslenmesi06 Ocak 2018
2000 Sıdney Paralimpik Oyunlarından 2016 Rıo Paralimpik Oyunlarına Kadar Engelli Sporcularımızın Elde Ettikleri Başarılar Göğsümüzü Kabartıyor20 Aralık 2017
"Ülkemiz, insan hakları, temel hak ve özgürlükler noktasında önemli mesafeler almıştır"18 Aralık 2017
Bakan Kaya, Kilis'te08 Aralık 2017
Sanko Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nevin Ergun: Dünya’da Yaklaşık 600 Milyon Engelli Birey Yaşamaktadır06 Aralık 2017
"İNSANIN KALBİ ENGELLİ OLMASIN"06 Aralık 2017
İSTANBUL’DA SUPER ENDURO ŞÖLENİ YAŞANDI06 Aralık 2017
"ONUN SEVGİSİNE MUHTACIZ"05 Aralık 2017
AKEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.’DEN KIZILAY’A KAN BAĞIŞI 15 Kasım 2017
BÜLENT ECEVİT’İ ANDI07 Kasım 2017
HUZUR TOPLANTILARINA TURGUT REİS MAHALLESİYLE DEVAM EDİLDİ04 Kasım 2017
“Gazetecilik Bir Öğrenme Mesleği”04 Kasım 2017
HAKAN ALTUN’UN ACI GÜNÜ04 Kasım 2017
YENİKAPI 12 DENİZLE BULUŞTU19 Ekim 2017
VALİ KALKANCI'DAN DEPREMZEDELERE ZİYARET19 Ekim 2017
Muharrem Ayı, Aşure ve Kerbelâ 30 Eylül 2017
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çankaya İsmet İnönü Parkı’nın Açılışını Yaptı 13 Eylül 2017
BÜYÜKŞEHİR’DEN BAYRAM FAALİYETLERİ13 Eylül 2017
“24 Temmuz Basın Bayramı Kutlu Olsun”31 Temmuz 2017
“Akıllı Cep Telefonları İnsan Olsalardı Lisansüstü Eğitime Sahip Olurlardı”27 Haziran 2017
ADIYAMANLILAR AYAD'IN İFTARINDA BULUŞTU27 Haziran 2017
SANKO HOLDİNG ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTU 27 Haziran 2017
SAMSAT’IN GELECEĞİ İLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR 27 Haziran 2017
KALEM MEDYA GAZETESİ SAHİBİ GAZETECİ ORHAN KARAKAŞ SARI BASIN KARTI HAK KAZANDI26 Haziran 2017
3. Altın Baklava Film Festivalinde Ödüller Sahiplerini Buldu23 Haziran 2017
İTÜ MADEN FAKÜLTESİ MADENCİLER ŞENLİĞİ06 Haziran 2017
GÜNEY KORE CUMHURİYETİ’NDEN ADIYAMAN’DAKİ KORE GAZİLERİNE VEFA06 Haziran 2017
AÇIK CEZAEVİNDE KADER MAHKÛMLARININ DİPLOMA SEVİNCİ 05 Haziran 2017
İSTANBUL’DA 12. LALE FESTİVALİ BAŞLADI20 Nisan 2017
Adıyaman Gençlik Platformu Kalkınma Bakanı Elvan’ı Ağırladı12 Nisan 2017
GAZETECİ TALİPOĞLU HAYATA GÖZLERİNİ YUMDU21 Mart 2017
BAŞKAN GÖKÇEK: İLÇELERİMİZDE DE ÇÖPLÜKLERİ KALDIRIP, İLKEL DEPOLAMAYI BİTİRİYORUZ16 Mart 2017
KADINLARIN EN BAŞARILI OLDUĞU ALAN “EĞİTİM-ÖĞRETİM”16 Mart 2017
HIZIR LOKMASINDA BERABERLİK VURGUSU03 Mart 2017
Bakan Soylu: 2016'da 59 bin 908 kişiye koruyucu tedbir kararı, 125 bin 405 kişiye ise önleyici tedbir kararı verilmiştir03 Mart 2017
Sultangazi’de Buz Pistinde Nikah27 Şubat 2017
BAĞCILAR’DA 13. İZCİLİK ŞÛRASI COŞKUSU27 Şubat 2017
VALİ ERİN'DEN HALK GÜNÜ27 Şubat 2017
Başbakan Binali Yıldırım, kendisini evine davet eden bir vatandaşın teklifini geri çevirmedi07 Şubat 2017
BAĞCILAR’DAN HALEP’E YARDIM18 Ocak 2017
EMNİYET MÜDÜRÜ METİN ALPER'DEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI12 Ocak 2017
ONLARIN EVLERİ DE İBB OLDU11 Ocak 2017
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: ÖZGÜR BASIN, GELİŞMİŞ DEVLETLERİN ÖNEMLİ GÜÇLERİNDEN BİRİDİR11 Ocak 2017
İSTANBUL BEYAZA BÜRÜNDÜ07 Ocak 2017
Adıyamanlılar Vakfı’ndan Halep’e Yol Alan Yardım Tırları Dualarla Uğurlandı30 Aralık 2016

NEMRUT DAĞI ANIT MEZARI AÇILSIN MI?

AÇILSIN
AÇILMASIN

Sonuçlar
..
KALEMMEDYA VİDEO
KALEM MEDYA | HABERLER | FOTO GALERİ | HABER VİDEO | SAYFALAR | ANASAYFA
CH