KALEM MEDYA
HABERLER
FOTO GALERİ
HABER VİDEO
KÜNYE
SAYFALAR
  GÜNDEM      POLİTİKA      DÜNYA      KENT HABERLERİ      EKONOMİ      EĞİTİM      SAĞLIK      RÖPORTAJ      KÜLTÜR/SANAT      KİTAP      SPOR      YAŞAM   
 
Ana Sayfa > GÜNDEM

“Birinci ve İkinci Dünya Savaşlarında Tarihin En Acımasız Katliamlarına İmza Atanlar, Bize İnsanlık Dersi Veremez”
26 Temmuz 2017
“Birinci ve İkinci Dünya Savaşlarında Tarihin En Acımasız Katliamlarına İmza Atanlar, Bize İnsanlık Dersi Veremez”
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
“Birinci ve İkinci Dünya Savaşlarında Tarihin En Acımasız Katliamlarına İmza Atanlar, Bize İnsanlık Dersi Veremez”
 “Birinci ve İkinci Dünya Savaşlarında Tarihin En Acımasız Katliamlarına İmza Atanlar, Bize İnsanlık Dersi Veremez”
AK Parti grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir kısım Batı ülkelerinin Türkiye’ye karşı tutumunu eleştirerek, “Bizimle ya egemenlik haklarımıza saygı göstererek eşit ve adil şartlarda ortaklık, müttefiklik ve dostluk yapacaksınız ya da sergilediğiniz her saygısızlığın cevabını alacaksınız” dedi.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde grup toplantısına katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan toplantıda milletvekillerine ve davetlilere hitaben bir konuşma yaptı.
Bir süredir kimi Batı ülkelerinde Türkiye’ye dair anlaşılmaz bir tutumun tezahür ettiğine işaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Meselenin aslına baktığımızda gördüğümüz şudur: Batılılar istiyorlar ki Türkiye onlar ne istiyorsa, ne arzu ediyorsa, ne talep ediyorsa hemen sorgusuz sualsiz bunu yerine getirsin. İstiyorlar ki sadece onların çıkarları masada olsun, biz fedakârlıkta bulunalım” diye konuştu.
“İstiyorlar ki bize ne kadar haksızlık yapılırsa yapılsın, bize verilen sözler ne kadar çiğnenirse çiğnensin sesimizi çıkarmayalım, boynumuzu büküp oturalım” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, devamında şunları ekledi: “İstiyorlar ki onlar bizim vatandaşlarımızı istedikleri gibi örselerken kendilerinin ajanları ülkemizde diledikleri gibi cirit atsınlar, buna mukabil biz hiçbir şey yapmayalım. İstiyorlar ki attıkları her tokadın ardından cevap vermek bir yana diğer yanağımızı dönelim. Kusura bakmasınlar, artık öyle bir Türkiye yok. Sen Türkiye’nin Cumhurbaşkanına, bakanlarına ülkende konuşma imkânı vermeyeceksin, ama ajanların gelip burada otellerde cirit atacak ve benim ülkemi parselleyecekler; yok böyle bir şey. Bizimle ya egemenlik haklarımıza saygı göstererek eşit ve adil şartlarda ortaklık, müttefiklik, dostluk yapacaksınız ya da sergilediğiniz her saygısızlığın cevabını alacaksınız.”
 
“BİZİ TEHDİDE KALKARSANIZ, YANILIRSINIZ VE KAYBEDERSİNİZ”
Türkiye’de neredeyse her gün eylem yapan bir terör örgütünün Suriye’deki uzantısını isim değişikliği oyunlarıyla koruma altına alıp silahlandırırken Türkiye’nin itirazlarına kulaklarını tıkayanların, Türkiye’nin kendini korumak için operasyon yaptığında var güçleriyle bağırdığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ülkelerinde himaye altına aldıkları teröristlerle, bunlarla ilgili taleplerimize ‘bu yargının konusudur’ diyen, ama hiçbir dosyayı mahkemelere göndermeyen kendileri. Buna karşılık alenen ülkemizde toplumsal kaos çıkarmaya yönelik casusluk faaliyeti yürüten vatandaşlarını suçüstü yakaladığımızda işi diplomatik krize dönüştüren de kendileri. Sizdeki hukuk da bizdeki guguk mu? Almanya’da, Amerika’da yapılınca suç sayılan bir eylem, Türkiye’de yapılınca niye birden hak ve özgürlük meselesine dönüşüyor?” değerlendirmesinde bulundu.
Bu ülkelerin, verdikleri mücadeleyi delikanlıca yürütmeyip işi ekonomi başta olmak üzere diğer ilişkilere teşmil edip bel altı vuruşlarıyla gerçek tıynetlerini ifşa ettiklerini kaydeden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ne diyorlar? ‘Bak, artık yatırım yapmayız ha. Alman firmaları çekilir, şu ülkenin firmaları çekilir, bu gidiş hayra alamet değil.’ Biz bugüne kadar hiçbir ülkenin Türkiye’deki yatırımlarıyla ters bir ilişkiye girmedik. Yüz yılı aşkın süredir Türkiye’de faaliyet gösteren Alman firmaları var. Bugüne kadar hiçbir rahatsızlıkları olmadı ve iyi de kazanıyorlar ve biz kazan-kazan esasına göre çalışıyoruz. Ama bizi bunlarla tehdide kalkarsanız yanılırsınız ve siz kaybedersiniz. Zira artık dünyada marka yok, artık dünyada markalar var. Bir marka gidiyorsa, bakıyorsunuz ki bir başka alternatif marka geliyor veya anında aynı şekilde markalar geliyor, artık dünya bunu yaşıyor” şeklinde konuştu.
 
“FIRSAT BULDUKLARINDA KAN DÖKMEKTEN ÇEKİNMEYENLERİN BİZE SÖYLEYECEK SÖZÜ OLAMAZ”
Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi: “Birinci ve İkinci Dünya Savaşlarında karşılıklı olarak tarihin en acımasız, en kanlı, en vahşi katliamlarına imza atanlar kusura bakmasınlar, bize insanlık dersi veremezler. Irak’ta, Suriye’de, Mısır’da, Libya’da, Kuzey Afrika’da, Afrika’nın diğer bölgelerinde Balkanlar’da olduğu gibi fırsat bulduklarında hala kan dökmekten çekinmeyenlerin bize söyleyecek sözü olamaz. Hemen yanı başımızdaki Irak’ta Suriye’deki insanların ölümünün gerisindeki asıl güçler kardeşlerim bunlar değil mi? Bölgenin son çeyrek asrının muhakemesini yaparken Müslümanların ferasetsizliği kadar, bunların kan dökücülüğünü de sorgulamak gerekmiyor mu? Şimdi de kafayı Türkiye’ye takmışlar, çoktandır taktılar da başaramadılar. Eskiden tehditlerini süslü-püslü kelimelerin arkasına saklayarak yaparlardı, şimdi alenen ifade ediyorlar. En azından artık daha dürüst davrandıkları için kendilerine de müteşekkiriz. Çünkü kamuoyunun süslü-püslü kelimelerinin arkasındaki çirkin yüzleri görmesi her zaman mümkün olamıyor. Almanya’nın bilmem ne bakanı Türkiye’ye nasıl çok daha zarar verebilecekleriyle ilgili düşüncelerini medya önünde ifşa etmeye başladıklarına göre, anlaşılan iyice çaresiz durumdalar. Öyle ya, Gezi olaylarına ümit bağladılar olmadı, FETÖ’ye ümit bağladılar yine olmadı, bir ara DEAŞ’ı üzerimize yönlendirmeye çalıştılar, sınırlarımızı sıkıca kapatıp onu da büyük ölçüde engelledik, PKK, PYD, YPG ve artık bu üçlemeye ilave etmemiz gereken SDG’den hala ümitlerini kesmediler, ama hiç heveslenmesinler oradan da bir şey çıkmayacak.”
 
YPG TERÖR ÖRGÜTÜNÜN İSİM DEĞİŞİKLİĞİ
Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında, geçtiğimiz günlerde, YPG terör örgütüne, ‘Türkiye, PKK ile YPG’yi bir gördüğü için, isminizi değiştirin’ tavsiyesinde bulunduklarını ve terör örgütünün de adını bu uyarıdan sonra isimlerini ‘Suriye Demokratik Güçleri’ olarak değiştirdiğini açıklayan ABD Özel Kuvvetler Komutanının sözlerine atıfta bulunarak, “Fakat artık ne yaparlarsa yapsınlar çuvala sığmıyor. Bunlar bütün açıklığıyla ortada. Farklı kesimler üzerindeki arayışlarının hepsinin farkındayız, hepsini yakından takip ediyoruz. Vakti saati geldiğinde ajanlarının tepesine binmeye devam edeceğimizi tekrar ifade ediyorum” diye ekledi.
 
“ALMAN FİRMALARIYLA İLGİLİ BİR SORUŞTURMA YOKTUR”
 
Son dönemde bu çevrelerin ekonomi silahına daha bir önem vermeye başladıklarına; FETÖ soruşturmalarıyla ilgili rutin bir işlemi büyütüp işi Türkiye’nin Alman firmalarıyla ilgili kara liste oluşturulduğu iddiasına kadar vardırdıklarına dikkat çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilgili makamlara meselenin ne olduğu izah edilmesine ve yaşanan iletişim sorunlarının ortadan kaldırılmasına rağmen, Alman politikacıların bu meseleyi tırmandırma eğiliminde olduklarını ifade etti.
Buna karşılık bu ülkelerin firmalarının, politikacılarından daha akıllı, daha vizyon sahibi, daha ferasetli olduğunu, Türkiye’deki yabancı yatırımcıların mevcut faaliyetlerini yeni yatırımlarla kesintisiz sürdürdüğüne işaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yaptığımız araştırmalar neticesinde Türkiye’deki Alman firmalarından hiçbiriyle ilgili ne bir soruşturma, ne bir kovuşturma kesinlikle yoktur, bu bir yalandır, hedef saptırmadır. Bunu açıkladım daha önce, bugün tekrar burada açıklıyorum. Ve şimdi kendileri, ‘Beraber araştıralım” diyor. Buyurun araştıralım, öyle bir şey yok, firmalarınıza sorun. Nerede ne varmış, eğer bulabiliyorsanız getirin bize gereği neyse biz yapalım. Bunların hepsini söylüyoruz” açıklamasında bulundu.
 
“TÜRKİYE’YE GÜVENEN TÜM YATIRIMCILARA TEŞEKKÜR EDİYORUM”
İstanbul İkitelli Şehir Hastanesi’nin yapımı için, yüklenici firmanın 1,5 milyar dolarlık projenin kaynağının yüzde 80’ini bir Japon firmasından sağladığını örnek gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Dere yatağında akıyor, sıkıntı yok. Ve dereyi yatağından çıkarmaya Allah’ın izniyle bunların gücü yetmeyecek” dedi ve Türkiye’ye güvenen tüm yatırımcılara teşekkür etti.
Türkiye’nin bu tür hamlelerle köşeye sıkışmak bir yana, savunma sanayii gibi stratejik alanlarda kendisini, tarihinde hiç olmadığı kadar geliştirme imkânı bulduğunu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kötü komşu insanı mal sahibi eder derler ya, eskiden daha kolay ve çabuk olduğu için dışarıdan aldığımız savunma sanayi ürünlerini artık büyük ölçüde kendimizi geliştiriyor ve üretiyoruz. Çözmek üzere olduğumuz birkaç kritik mesele daha var, onları da hallettiğimizde artık temel savunma sanayi alanlarında kimseye ihtiyacımız kalmayacak” sözlerine yer verdi.
 
HAVA SAVUNMA SİSTEMİ ALIMI
Konuşmasında Türkiye’nin Rusya ile S-400 hava savunma sistemi ile ilgili yapacağı anlaşmaya ilişkin, ABD Genelkurmay Başkanının ‘endişe verici olur’ açıklamasına atıfta bulunarak, bu anlaşmanın bir gerilime neden olmaması gerektiğini dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bir ülke kendi güvenliğiyle alakalı tüm imkânlarını en ideal şekilde arayışı içindedir, yapmak durumundadır. Hele hele ortak üretim imkânı olduğu zaman tercih sebebidir. Ama biz yıllardır Amerika’yla bu tür şeylerde istediğimizi yapamıyorsak, alamıyorsak, arayış içerisinde olmak durumundayız ve bunlar bu arayışın bir ürünüdür” ifadelerini kullandı.
Bir NATO ülkesi olan Yunanistan’ın S-300 hava savunma sistemlerini kullandığını hatırlatarak, “Niye sesleri çıkmadı? Türkiye olunca niye rahatsız oluyorlar?” diye soran Cumhurbaşkanı Erdoğan, S-400 hava savunma sistemi ile ilgili Rusya Federasyonu’yla ilgili adımları attıklarını ve S-400’lerin Türkiye’de görülüp Rusya ile ortak üretim sürecine girileceğini kaydetti.
 
“BİZ, HİÇBİR ZAMAN SADECE KENDİMİZ KAZANALIM DEMEDİK”
Avrupa, Körfez Bölgesi, Güney ve Doğu Asya Bölgelerinden yatırımcılara, “Türkiye tüm uluslararası normları karşılayan hukuk sistemi, yüksek kar var eden potansiyeli, aydınlık geleceğiyle buyurun sizleri de bekliyor” şeklinde seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ulaşım, enerji, sanayi, teknoloji, müteahhitlik, sağlık, eğitim ve diğer tüm alanlarda Türkiye’nin imkânlarının uluslararası yatırımcıların da emrinde olduğunu belirtti ve ekledi: “Biz hiçbir zaman sadece kendimiz kazanalım demedik. Ne Afrika’ya, ne Avrupa’ya, ne Ortadoğu’ya, ne Balkanlar’a, ne de diğer bölgelere giderken, oralardan yatırımcıları ülkemize davet ederken de böyle bir düşünce olmadık. Yani hiçbir zaman muhataplarımızı pazar, kendimizi pazarlayan olarak görmedik. Dedik ki; ‘gelin birlikte kazanalım.’ Hep kazan-kazan dedik. Hamdolsun, şu ana kadar bunun tersi bir örneği kimse göstermez.”
Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasına şöyle devam etti: “Buradan açıkça ifade ediyorum; Türkiye’yi ambargo tehditleriyle korkutacağınızı sanıyorsanız, önce kendinizin çok daha büyük bir bedeli göze alması gerekir. Hep söylüyorum, bir kez daha tekrarlıyorum; Türkiye, sadece Türkiye değildir. Bu ülkenin ve milletin arkasında Avrupa’nın her ülkesinden Asya’nın en ücra köşelerine kadar dünyanın her yerinde insanların duası, desteği, ümidi vardır. Biz neyi temsil ettiğimizi çok iyi biliyoruz ve bunun ağır sorumluluğunu her an üzerimizde hissediyoruz. Peki, siz kime çattığınızı bildiğinize emin misiniz? Onun için size bu tehditkâr üslubu bir kenara bırakıp ülkemizde meselelerimizi eşit şartlarda ve adil tekliflerle tartışmanızı ve bu yolları aramanızı özellikle tavsiye ediyorum. Gelin masaya oturalım, ama bu masada eşit şartlarda konuşalım. Yoksa ‘köşeye sıkıştırırım, bunu da koparırım’; bu mantığı bırakın. Adil olacaksınız adil; adil olursanız netice alırsınız. Olmazsanız, kusura bakmayın. Bizim hiçbir devletle, hiçbir toplumla çözülmeyecek bir sorunumuz yoktur. Önümüzdeki somut meseleleri ilgili tüm taraflarla konuşmaya, tartışmaya, çözüm yolları bulmaya hazırız. Yeter ki karşımızdakiler de aynı niyetle hareket etsin. İşte o zaman yüreğimiz de, kapımız da herkese açıktır.”
 
“GEREKTİĞİNDE BEDELİNİ ÖDEMEK PAHASINA DA OLSA HAK VE HAKİKAT YOLUNDAN AYRILMADIK”
15 yıllık iktidarları döneminde, idarî maslahatçılıkla hiçbir şeyin yapılmayacağını gördüklerini ifade ederek, “İşleri oluruna bırakarak, ‘bana dokunmayan yılan bin yaşasın’ diyerek yükselmek için diğer toplumların üzerine basmayı maharet sayarak elimize verilen hazır reçetelerle yol haritaları belirleyerek ülkemizi hak ettiği yere çıkartamayacağımızı gördük” ifadelerini kullanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kendimiz ve kardeşlerimizin onurlu geleceği için dik durduk. Gerektiğinde bedelini ödemek pahasına da olsa Hak ve hakikat yolundan ayrılmadık. Ülkemize gelen 3 milyon Suriyeli kardeşimize işte bunun için sahip çıktık” diye konuştu.
Son günlerde Türkiye’de Suriyeli mültecilerle ilgili provokasyonların arttığına dikkat çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, her toplum gibi Suriyeliler arasından da birtakım adlî hadiselere karışanların olabileceğini, Emniyet birimlerinin elde ettiği istatistiklerin, Suriyelilerin suça karışma oranının Türkiye ortalamasının çok çok altında olduğunu dile getirdi.
“Bazı münferit hadiselerden hareketle sosyal medya ve geleneksel medyada çoğu yalan ve yanlış olan birtakım görüntüleri ve haberleri yayarak Suriyelilere karşı milletimizi tahrik etmek isteyenler en az PKK’lılar kadar, en az FETÖ’cüler kadar büyük bir ihanete aracılık ettiklerini bilmelidirler” vurgusunda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Suriyelilere yönelik provokasyonların arkasında hangi güçlerin olduğunu az-çok tahmin ediyoruz. Milletimizden bu tür kasıtlı haberlere ve provokasyon teşebbüslerine karşı dikkatli olunmasını rica ediyorum. Özellikle milletvekili arkadaşlarım, hele hele sınır boyu illerimizde Hatay gibi, Şanlıurfa gibi, Mardin gibi, Gaziantep gibi, bu illerimizde, özellikle kamplarımızın olduğu bölgelerde milletvekillerimizin çok daha yoğun, çok daha duruma hâkim olarak çalışmalarında fayda var” uyarısında bulundu.
 
“CİHAT ELİNDE SİLAHLA DOLAŞMAK DEĞİL, NEFİSLE MÜCADELEDİR”
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz imtihanını başarıyla vermiş bir millet için, diğer imtihanlarla baş etmenin ‘leblebi-çekirdek misali’ çok daha kolay olduğunu kaydetti ve sözlerini şöyle sürdürdü: “Ülkemizin içindeki birtakım gafillere rağmen Türkiye olarak bu süreçten çok daha güçlenerek, çok daha büyüyerek, çok daha zenginleşerek çıkacağımızdan emin olunuz. İçeride ve dışarıda verdiğimiz mücadelenin kesintiye uğramaması için öncelikle AK Parti olarak bizim kendimizi yenilememiz gerekiyor. Fakat burada bir şeyi ifade etmem gerekiyor; önce şu hareket kendi içinde birbirini sevmesi gerekir, birbiriyle dayanışma içerisinde olması gerekir. Bize ne oluyor ki kendi içimizde birbirimize karşı çalım atıyoruz? Bize ne oluyor ki birbirimize karşı farklı nazarlarla bakıyoruz? Eğer elinden, dilinden emin olan insanlar olmadıkça biz gerçek Müslüman olamayız, bunun idraki içinde olmamız lazım ve bunun için çalışmamız lazım. Aksi takdirde nefis galebe çalmış olur ve biz nefsin hâkimiyeti altında yaşayamayız. Son günlerde bu cihat-cihat diye bir şey geçip duruyor. Arkadaşlar, cihat elinde silahla dolaşmak değildir. Cihat dediğimiz olay, nefisle mücadeledir, bunu halletmeli. Eğer nefisle mücadeleyi halledebiliyorsak, işte en büyük cihat odur. Bu yolda atacağımız adımlar inanıyorum ki bu davayı, bu hareketi arzulanan yere de taşıyacaktır. Yunus’un, ‘Her dem yeniden doğarız, bizden kim usanası’ ifadesinde olduğu gibi biz sürekli yeniden doğarak kendimizi tazelersek, milletimizin desteğini hiçbir zaman kaybetmeyiz, bunu böyle bilesiniz.”
 
“BİR OLALIM, İRİ OLALIM, BERABER OLALIM”
Statükoya teslim olunduğunda, metal yorgunluğunun üstesinden gelecek güç bulunamadığında yolun sonuna gelinmiş olunacağı uyarısında bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Girdiğimiz her mücadele bir yeniden doğuştur, şu an bunu yaşıyoruz. Ama bir şey söylüyorum; daha iyi olacak, bundan şüphem yok, bunu unutmayalım. 2019’da ancak bu şekilde arzu ettiğimiz başarılara ulaşabiliriz. Bir olalım, iri olalım, beraber olalım, hep birlikte Türkiye olalım. Unutmayınız, AK Parti’nin başarısı da Türkiye’nin başarısı olacaktır” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında şu değerlendirmelere yer verdi: “Ülkemize karşı sorumluluğumuzun gereği olarak bu yenilenme sürecini hep birlikte yürüteceğiz. İşte bir olağanüstü kongreyle bir süreç başladı. Şimdi sizler Meclis’te, Parti yönetimindeki arkadaşlarımız-kardeşlerimiz Genel Merkezde, teşkilatlardaki bütün kardeşlerim teşkilatlarda, illerinde, ilçelerinde, beldelerinde, belediyelerindeki tüm arkadaşlarımız kendi yerlerinde bu çalışmaları hızla ve kararlılıkla gerçekleştirmesi lazım, gerçekleştireceğiz. Ama çok açık-net bir şey söylüyorum; teşkilatlar, belediyeler eğer dava idrakiyle hareket etmiyorsa bize zarar veriyor demektir. Ve zarar veren kardeşlerimizi de uyarıyorum; kusura bakmasınlar, biz uyarmadan kendileri bu uyarıyı yapsınlar ve adımı da atsınlar. Zira artık yanlışlara, hele hele bedeli ödenemeyecek yanlışlara tahammülümüz yok. Çünkü 2019 bir kırılma noktasıdır bunu böyle bilesiniz.”
 
Parlamenter sistemde seçim kazanmanın kolay olduğunu, hedefi büyüttüklerini ve artık Cumhurbaşkanlığı hükûmet sisteminde seçimi kazanabilmek için yüzde 50+1 oy alınması gerektiğini hatırlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Fakat bunu da aldığınız zaman bu ülkeye hizmetin de oranı ve boyutu çok daha büyüyecektir” dedi ve konuşmasını bu sürecin AK Parti ve Türkiye’ye hayırlara vesile olması temennisiyle tamamladı.Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
Eğlence Yerleri Genelgesi...17 Eylül 2020
İÇ VE DIŞ POLİTİKADA GÜÇLENMİŞ...17 Eylül 2020
KORONAVİRÜS GENELGESİ11 Eylül 2020
"COŞKUSUNU YAŞIYORUZ"30 Ağustos 2020
BİTLİS'TE OPERASYON08 Eylül 2020
EYÜPSULTAN'I ZİYARET ETTİ08 Eylül 2020
30 AĞUSTOS ZAFERİ KUTLU OLSUN30 Ağustos 2020
"ADALETİ TAM MANASIYLA..."02 Eylül 2020
VALİ YERLİKAYA, DENETİME KATILDI07 Ağustos 2020
MİLLETVEKİLİ TOPRAK UYARDI06 Ağustos 2020
GİRİŞ ÇIKIŞLARA 3 GÜN YASAK GELDİ28 Temmuz 2020
15 TEMMUZ İÇİN İLETİŞİM SEFERBERLİĞİ20 Temmuz 2020
YENİ YERLEŞKEDE İNCELEME22 Temmuz 2020
ERBAKAN'DAN AZERBAYCAN AÇIKLAMASI20 Temmuz 2020
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR15 Temmuz 2020
İLETİŞİM BAŞKANI ALTUN'DAN AÇIKLAMA10 Temmuz 2020
"UZUN YILLARDIR TAVİZSİZ ARZUMUZDUR"13 Temmuz 2020
"OYUNLARI VE TUZAKLARI YERLE BİR ETTİK”09 Temmuz 2020
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BOZKIR'I TEBRİK ETTİ26 Haziran 2020
"YASSIADA’DA HUKUKA DELİ GÖMLEĞİ GİYDİRİLMİŞTİR"28 Mayıs 2020
"SİZİ ESİR ALACAK"11 Haziran 2020
41 İLE YENİ VALİ ATANDI10 Haziran 2020
ADIYAMAN VALİSİ DEĞİŞTİ10 Haziran 2020
"ÖNEMLİ GELİŞMELER VAR"10 Haziran 2020
1 HAZİRAN'DA TEDBİRLİ HAYAT BAŞLIYOR29 Mayıs 2020
81 İLDE SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI24 Mayıs 2020
"DÖNÜM NOKTASIDIR"19 Mayıs 2020
"101’İNCİ GURUR YILINI YAŞIYORUZ"19 Mayıs 2020
"HİÇBİR PLANIN BAŞARI ŞANSI YOKTUR”19 Mayıs 2020
KILIÇDAROĞLU ENGELLİLER HAFTASI…17 Mayıs 2020
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AÇIKLADI...12 Mayıs 2020
81 İle Pazar Yerleri Genelgesi09 Mayıs 2020
TAKSİLERE HİJYEN TEDBİRLERİ GETİRİLDİ09 Mayıs 2020
JANDARMADAN OPERASYON…09 Mayıs 2020
“ÜLKEMİZİ BU SALGIN MUSİBETİNDEN KURTARACAĞIZ”07 Mayıs 2020
"İSLAM HEDEF ALINMAKTADIR"05 Mayıs 2020
"KADEME KADEME BAŞLATACAĞIZ"05 Mayıs 2020
"TALEPLERİN YÜZDE 92'Sİ KARŞILANDI"03 Mayıs 2020
Türkiye’nin Covid-19 Mücadelesini Anlattı02 Mayıs 2020
“TÜRKİYE'DE HİÇBİR VATANDAŞIMIZ ..."28 Nisan 2020
CUMHURBAŞKANLIĞI KABİNESİ TOPLANDI27 Nisan 2020
JOE BİDEN'A SERT TEPKİ!26 Nisan 2020
DESTEK VERİNİZ27 Nisan 2020
"Kararlılıkla Mücadele Ediyoruz"26 Nisan 2020
100’ÜNCÜ YIL GURURUNU YAŞIYORUZ25 Nisan 2020
TÜM DÜNYAYA GÖSTERMİŞTİR25 Nisan 2020
GAZİANTEP LİSESİ MEZUNLARI ...25 Nisan 2020
CHP'DEN AKMERCAN VE AKEDAŞ'A ELEŞTİRİ25 Nisan 2020
23 NİSAN GÜNÜ...25 Nisan 2020
"MİNNETLE YÂD EDİYORUM"23 Nisan 2020
TDAM 100 YIL ÖNCE23 Nisan 2020
SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI 21 Nisan 2020
SALGININ ÜSTESİNDEN ANCAK...21 Nisan 2020
"DENGELERİ TEMELİNDEN SARSMIŞTIR"21 Nisan 2020
İNFAZ DÜZENLEMESİ BEKLENTİLERİ ...14 Nisan 2020
SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI17 Nisan 2020
YÖK DUYURUSU28 Mart 2020
"FAİZSİZ KREDİ VERİLMELİDİR"15 Nisan 2020
TÜRK POLİS TEŞKİLATI...14 Nisan 2020
BAHÇELİ’DEN BAKAN SOYLU AÇIKLAMASI13 Nisan 2020
"BAKANIMIZIN İSTİFASI KABUL EDİLMEMİŞTİR"13 Nisan 2020
İÇİŞLERİ BAKANI İSTİFA ETTİĞİNİ DUYURDU12 Nisan 2020
AKTAŞ’IN 10 NİSAN MESAJI10 Nisan 2020
SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI DUYURUSU10 Nisan 2020
SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI10 Nisan 2020
İBB BİLİM KURULU'NDAN ÖNERİLER08 Nisan 2020
CUMHURBAŞKANLIĞI KABİNESİ TOPLANDI06 Nisan 2020
BUGÜNKÜ SON DURUM05 Nisan 2020
OPERASYONLARIN DETAYLARI AÇIKLANDI04 Nisan 2020
DAVUTOĞLU: BİR TERSLİK YOK MU?03 Nisan 2020
CUMHURBAŞKANI YENİ TEDBİRLERİ AÇIKLADI03 Nisan 2020
AKEDAŞ'TAN KORONA VİRÜS AÇIKLAMASI03 Nisan 2020
BELEDİYELERE ÇOK BÜYÜK GÖREVLER...03 Nisan 2020
BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI: 6301 Nisan 2020
Yardım Toplama Hususu 01 Nisan 2020
KILIÇDAROĞLU'DAN "EVDE TUT" ÇAĞRISI31 Mart 2020
“MİLLÎ DAYANIŞMA KAMPANYASI..."31 Mart 2020
Koronavirüs Fırsatçılarına Operasyon29 Mart 2020
"TÜM İHTİYAÇLARI KARŞILIYORUZ"29 Mart 2020
"SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLMELİ"27 Mart 2020
SAĞLIK BAKANLIĞI 32 BİN ...25 Mart 2020
VİDEO KONFERANS ARACILIĞIYLA ...25 Mart 2020
YENİ TANI 293 / VEFAT 724 Mart 2020
"SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI GELEBİLİR"23 Mart 2020
ALKIŞLARLA DESTEK24 Mart 2020
Koca, TBMM’de Koronavirüs Sunumu Yaptı20 Mart 2020
“TÜRKİYE, TEDBİRLERİ SÜRATLE HAYATA GEÇİRDİ”19 Mart 2020
Video Konferans Aracılığıyla Dörtlü Zirve18 Mart 2020
Kaçak Akaryakıtı Ele Geçirildi13 Mart 2020
"ÖZGÜRCE GAZETECİLİĞİN YAPILACAĞI..."09 Mart 2020
BAYRAKTAR'DAN DİKKAT ÇEKİCİ...09 Mart 2020
Kadınlar Günü Mesajı09 Mart 2020
Jandarma'dan Mücadele Harekâtı Eğitimi04 Mart 2020
“AVRUPA BİRLİĞİ MAALESEF SÖZÜNDE DURMADI”04 Mart 2020
BİLİM SEFERİ EKİBİ UĞURLANDI17 Şubat 2020
UÇAK KAZASINI DEĞERLENDİRİLDİ17 Şubat 2020
İGTOD DEPREM BÖLGESİNDE15 Şubat 2020
Erdoğan, Pakistan Cumhurbaşkanı Alvi İle Görüştü15 Şubat 2020
KİTAPÇIK HALİNE GETİRİLDİ13 Şubat 2020
İnternet Sitesi Açtı03 Şubat 2020
"TÜRKİYE’NİN PLAN VE PROJELERİ HAZIR”25 Ocak 2020
“BÖLGEMİZ SAVAŞLARDAN YORULDU”08 Ocak 2020
"KANAL İSTANBUL PROJESİ’Nİ..."15 Ocak 2020
DÜNYA GENÇLİK DERNEĞİ'NDEN ÖDÜL GECESİ21 Aralık 2019
ŞEHİT FIRAT DEMİR’E SON VEDA21 Aralık 2019
BAKIM PLANI DEVREYE ALINDI21 Aralık 2019
"7 AYDA 3 MİLYON 301 BİN 143 LİRA..."10 Aralık 2019
Pasaport Polislerine Özel Tasarım Yelek02 Aralık 2019
DEPREM08 Kasım 2019
Jandarma'dan 5 İlde DEAŞ Operasyonu06 Kasım 2019
"ÜRETMEYE ÇOK YAKINIZ"06 Kasım 2019
KILIÇDAROĞLU: YAŞASIN CUMHURİYET30 Ekim 2019
“CUMHURİYETİMİZİ NİCE YILLARA TAŞIYACAĞIZ”30 Ekim 2019
"CUMHURİYETİMİZİN ONURUNU YAŞIYORUZ"28 Ekim 2019
CUMHURİYETİMİZ 96 YAŞINDA28 Ekim 2019
Jandarma'dan PKK'ya Uyuşturucu Darbesi25 Ekim 2019
CUMHURBAŞKANI, TRT YAYININA KATILDI25 Ekim 2019
SANKO'DAN BARIŞ PINARI HAREKÂTI’NA DESTEK 22 Ekim 2019
ADIYAMAN'A ATANAN ERGÜDER GÖREVE BAŞLADI20 Ekim 2019
"BU MÜSVEDDEYİ DERHAL SAHİBİNE İADE EDİN"18 Ekim 2019
ERDOĞAN, PENCE'İ KABUL ETTİ18 Ekim 2019
"MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ"16 Ekim 2019
ERDOĞAN, CEENBEKOV İLE GÖRÜŞTÜ16 Ekim 2019
MSB'DEN HAREKATA İLİŞKİN AÇIKLAMA10 Ekim 2019
LİDERLERDEN HAREKAT AÇIKLAMASI10 Ekim 2019
BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI09 Ekim 2019
"ÖNEMLİ PROJE, KREŞ PROJESİDİR"02 Ekim 2019
YAYLA VE MERALARDA GÜVENLİK TEDBİRLERİ02 Ekim 2019
“Suriyeli Kardeşlerimize Bakışımız Değişmedi”07 Eylül 2019
VALİLİĞE YÜRÜYEN HALK İDAM İSTEDİ06 Ağustos 2019
"İSTİSMARI ÖNLEMEK HAM HUKUKİ HEM DE İNSANİ BİR GÖREVDİR"05 Ağustos 2019
Halkla İlişkilerin Oscarları İletişim Başkanlığı'nın Oldu 17 Temmuz 2019
"HALKIMIZ HİÇBİR OYUNA GELMEZ"15 Temmuz 2019
Gazeteci-Yazar Orhan Karakaş, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Tarafından Verilen Basın Kartını Aldı03 Temmuz 2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gençlerin Sorularını Cevapladı19 Mayıs 2019
Altun, Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanlığına Atandı19 Mayıs 2019
“ARŞİV, MİLLETİN VE DEVLETİN HAFIZASIDIR”24 Nisan 2019
ALPER: TEFECİLİK SUÇUNUN KARŞILIKSIZ KALMAYACAĞI ANLAŞILMIŞ OLDU22 Nisan 2019
KILIÇDAROĞLU'NA YAPILAN SALDIRIYI KINADI22 Nisan 2019
KILIÇDAROĞLU: BİR MİLİM GERİ ADIM ATMAYACAĞIM22 Nisan 2019
NEMRUT DAĞI'NA TELEFERİK YAPILSIN22 Nisan 2019
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, TÜRKİYE-AB KARMA İSTİŞARE KOMİTESİ TÜRKİYE KANADI ÜYELERİNİ KABUL ETTİ21 Nisan 2019
BELEDİYE MECLİSİ İLK TOPLANTISINI YAPTI16 Nisan 2019
Tebrik Ziyaretleri Mesai Saatinden Sonra15 Nisan 2019
Vali Pekmez, Menderes İlkokulu’nda Oy Kullandı 31 Mart 2019
VALİ YERLİKAYA’DAN HUZUREVİ ZİYARETİ27 Mart 2019
MGK Bildirisi: “Fırat’ın Doğusu Terör Örgütlerinden Temizlenmeden Bölgede İstikrarın Sağlanması Mümkün Olmayacaktır"21 Mart 2019
“HAFTANIN 7 GÜNÜ İNSANIMIZIN ARASINDAYIZ”13 Mart 2019
SOSYOPARK TOPLUMLA ARAMIZDA ARAYÜZ OLMALI27 Şubat 2019
“İSTANBULLULAR OYLARINI HUZUR VE GÜVEN İÇİNDE KULLANACAK”29 Ocak 2019
“Somali’den Arakan’a, Gazze’den Yemen’e kadar bölgemizde mazlum ve mağdurların yardımına koşuyoruz”06 Şubat 2019
'AHTAPOT' İÇİN KOLLAR SIVANDI24 Ocak 2019
İGTOD'TA 5. KEZ GÜVEN TAZELEDİ24 Ocak 2019
“SAVUNMA SANAYİMİZİ ÇOK DAHA GÜÇLÜ KILACAĞIZ”24 Ocak 2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fazıl Say’ın konserini izledi19 Ocak 2019
AÇIKLIYORUZ11 Ocak 2019
2 BİN 750 AİLEYE BİN 250 TON KÖMÜR02 Ocak 2019
“Bölgemiz Ve Dünyada Türkiyesiz Denklem Kurulamayacağını Söylüyoruz”26 Aralık 2018
Sanko Okulları Ata’sını Saygı, Minnet Ve Özlemle Andı22 Kasım 2018
Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı06 Kasım 2018
MİLLETVEKİLİ TAŞ'DAN DOLANDIRICIK UYARISI25 Ekim 2018
“TÜRKİYE, MİLLÎ KALKINMA HAMLESİNDEN ASLA VAZGEÇMEYECEKTİR”08 Ekim 2018
KÂHTA HİZMETLE DEĞİŞECEK08 Ekim 2018
HATAY REYHANLI’DA BASIN AKREDİTASYON MERKEZİ KURULDU29 Eylül 2018
FVW İSTANBUL WORKSHOP & B2B TOPLANTILARI15 Eylül 2018
“Türkiye’nin Tercihi Ve Uygulamaları Serbest Piyasa Ekonomisinden Yanadır”15 Eylül 2018
İçişleri Bakanlığı’ndan “Yaylalarda Yaşam Malzemesi Bırakmayın” Uyarısı 09 Eylül 2018
Kaymakam Ahmet Gencer, Köylerde İncelemelerde Bulundu 09 Eylül 2018
TIP BİLİMİNE YÖN VEREN 100 TÜRK09 Eylül 2018
BESNİ İLÇEMİZ MODERN ŞEHİR OLMA YOLUNDA MESAFE ALDI07 Eylül 2018
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI07 Eylül 2018
Yakup Taş: Vatan Sevgimiz Her Daim Canlı Kalacaktır07 Eylül 2018
SÜRÜCÜLERE ÇİKOLOTA İKRAMI07 Eylül 2018
30 Ağustos, Bir Ulusun Yeniden Şahlanışının Destanıdır07 Eylül 2018
Vatanımızı Korumak ve Savunmak Hepimizin Boyun Borcudur07 Eylül 2018
30 Ağustos'u Milletçe Kutlamanın Sevinci İçerisindeyiz07 Eylül 2018
“Malazgirt ruhunu yaşatmayı başaramazsak, geçmişimizle birlikte geleceğimizi de kaybederiz”28 Ağustos 2018
“TEHDİT DİLİYLE BU MİLLETİ YOLA GETİREMEZSİNİZ”27 Ağustos 2018
Yılancı, Vatandaş ve Esnaflarla Bayramlaştı19 Ağustos 2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim İle Görüştü16 Ağustos 2018
"DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ BİZLERİ KİMSE DİZE GETİREMEZ"13 Ağustos 2018
ÖMER YILANCI: KİMSE TÜRKİYE ÜZERİNDE BİR HESABA GİRMESİN12 Ağustos 2018
GERSOY-DER KONGRESİNİ YAPTI/ÖZDEMİR GÜVEN TAZELEDİ10 Ağustos 2018
KALEM MEDYA'DAN BASIN YAYIN ENFORMASYON ŞANLIURFA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ'NE ZİYARET05 Ağustos 2018
“Proje terör örgütlerinin tek hedefi Müslümanlardır, İslam kardeşliğidir”05 Ağustos 2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Angola Cumhurbaşkanı Lourenço ve Togo Devlet Başkanı Gnassingbe ile bir araya geldi27 Temmuz 2018
SULTANGAZİ'DE DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER SERGİSİ15 Temmuz 2018
İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy’un “15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü” Mesajı15 Temmuz 2018
"15 Temmuz Demokrasi Zaferi" Konferansı15 Temmuz 2018
"15 TEMMUZ ŞANLI DİRENİŞLE BERTARAF EDİLDİ"15 Temmuz 2018
"Türk Milleti Tarihi Boyunca Destanlar Yazmıştır"14 Temmuz 2018
"Rehberimiz, Anayasa ve İçtüzük"14 Temmuz 2018
CHP GRUP YÖNETİMİ BELİRLENDİ09 Temmuz 2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM’de 27. Dönem Milletvekillerinin Yemin Törenine Katıldı09 Temmuz 2018
İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU'DAN RAMİ ESNAFINA ZİYARET02 Temmuz 2018
KILIÇDAROĞLU: MUHARREM İNCE DEĞERİMİZDİR04 Temmuz 2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Bahçeli’yi Kabul Etti28 Haziran 2018
Cemile Bayraktar, Sefer Aycan'a tepki göstererek Bahçeli'ye Seslendi03 Temmuz 2018
CHP'li Bekaroğlu: Erdoğan ve Cumhur İttifakı Kazandı28 Haziran 2018
24 HAZİRAN SEÇİM SONUÇLARI24 Haziran 2018
ADIYAMAN ŞEHİDİNE AĞLADI27 Haziran 2018
“BU SEÇİMİN GALİBİ 81 MİLYON VATANDAŞIMIZIN HER BİR FERDİDİR”27 Haziran 2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Belediye Başkan Vekillerini Kabul Etti05 Haziran 2018
HİZMET İÇİN MİLLETİMİZİN EMRİNDEYİZ29 Mayıs 2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı İnce'yi Kabul Etti26 Mayıs 2018
Seçim Bölge Güvenlik Toplantısı Yapıldı06 Mayıs 2018
VALİ, MAKAMINI DEVRETTİ21 Nisan 2018
KILIÇDAROĞLU, ADAYLIK ÜZERİNE SORULARI YANITLADI21 Nisan 2018
Polis Teşkilatı'nın 173. Yıldönümü Kutlandı 18 Nisan 2018
“Bizi döviz kuru üzerinden terbiye edemezler”13 Nisan 2018
KILIÇDAROĞLU, AKŞENER'İ ZİYARET ETTİ13 Nisan 2018
TÜRK POLİS TEŞKİLATI 173 YAŞINDA 11 Nisan 2018
BURCU KÖKSAL, AÇIK LİSE SINAVINI SORDU?03 Nisan 2018
“Çanakkale, Yokluk Ve Zorluklar Karşısında Yılmamak Demektir”27 Mart 2018
Ömer Yılancı: Hizmete Talibim13 Mart 2018
Yatırım Ortamını İyileştirme Koordinasyon Kurulu Çalışmaları Çerçevesinde Türkiye E-Belediye’ye Geçiyor14 Şubat 2018
“Kahraman Askerlerimiz Afrin’de Destan Yazıyor”29 Ocak 2018
BAĞCILAR BELEDİYESİ KALİTE BELGELERİNİ YENİLEDİ15 Ocak 2018
“Balkan Coğrafyasından FETÖ’nün Kökünün Kazınması İçin Çalışmalarımızı Sürdüreceğiz”10 Ocak 2018
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Senatosundan Kudüs Kınaması18 Aralık 2017
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "El Bab’da yaptığımızı, Cerablus’ta yaptığımızı Kandil’e girerek, oturarak yapmalıyız.08 Aralık 2017
“Sermaye Hareketlerinin Sınırlandırılmasıyla İlgili Bir Talimatım Söz Konusu Değildir”06 Aralık 2017
MGK Bildirisi: “Türkiye, Kendi Güvenliğini Sağlamak İçin Her Türlü Tedbiri Almaya Devam Edecektir”29 Kasım 2017
VALİLİKTEN UYARI15 Kasım 2017
GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, VEFATININ 79. YILINDA TÖRENLE ANILDI15 Kasım 2017
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Sanko Üniversitesi Ve Özel Sani Konukoğlu Hastanesi'nde De Törenle Anıldı15 Kasım 2017
“KÖYLERİMİZİN SORUNLARI BİR BİR ÇÖZÜLECEKTİR”08 Kasım 2017
“Oyunları Boza Boza, Senaryoları Yırta Yırta Hedeflerimize İlerleyeceğiz”08 Kasım 2017
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Trafikte Saldırıya Uğrayan Gazilerimizi Ziyaret Etti07 Kasım 2017
“Çağdaşlaşmanın ve Modernleşmenin İçini Boşaltmak Yerine, Bunların Gereği Olan Altyapıyı Kuruyoruz”07 Kasım 2017
BYEGM Şanlıurfa Bölge Müdürlüğünden KalemMedya'ya Ziyaret08 Kasım 2017
TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN 94. YILDÖNÜMÜ BÜYÜK COŞKUYLA KUTLANDI04 Kasım 2017
94. YIL KUTLU OLSUN!04 Kasım 2017
“TARİHÎ BİR ADIM ATIYORUZ”03 Kasım 2017
“AK Parti, İktidara Geldiği Günden Beri Kendisiyle Yarışan Bir Parti Olmuştur”17 Ekim 2017
“MTV Zammını Bakanlar Kurulu Tekrar Değerlendirebilir”02 Ekim 2017
Basın Kartı Komisyonu Toplanıyor30 Eylül 2017
BASIN KARTI KOMİSYONU KARARLARI AÇIKLANDI23 Eylül 2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan, SETA Üyelerini Kabul Etti19 Eylül 2017
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: “İstihdam Seferberliği Önemli Neticeler Vermeye Başladı”18 Ağustos 2017
ÖMER YILANCI, 2019'UN STARTINI VERDİ17 Ağustos 2017
“İslam Medeniyetinin Özü; Kardeşlik, Dayanışma ve Birbirine Kenetlenmektir”07 Ağustos 2017
TARİHİ MOZAİKLERİN TAŞINMASI İLE İLGİLİ VALİLİKTEN AÇIKLAMA31 Temmuz 2017
GÜNEY KORE BÜYÜKELÇİSİ YUNSOO CHO ADIYAMAN VALİLİĞİ’NE ZİYARETTE BULUNDU31 Temmuz 2017
“İSRAİL’İN HAREM-İ ŞERİFTE İBADETİ ENGELLEMESİ AÇIK BİR İNSAN HAKLARI İHLALİDİR”26 Temmuz 2017
Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı: Adıyaman Halkı Şanlı Bir Direniş Sergilemiştir24 Temmuz 2017
BYEGM’NİN “FOTOĞRAFLARLA 15 TEMMUZ” SERGİSİ İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU’NUN KATILDIĞI TÖRENLE AÇILDI24 Temmuz 2017
“15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ” İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ’NDE ANILDI20 Temmuz 2017
İçişleri Bakanı Soylu: 15 Temmuz’da Bu Millet Büyük Bir Kahramanlık Destanı Yazmıştır”20 Temmuz 2017
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: “Mescid-i Aksa, İsrail’in Mülkü Değildir”20 Temmuz 2017

NEMRUT DAĞI ANIT MEZARI AÇILSIN MI?

AÇILSIN
AÇILMASIN

Sonuçlar
..
KALEMMEDYA VİDEO
KALEM MEDYA | HABERLER | FOTO GALERİ | HABER VİDEO | SAYFALAR | ANASAYFA
CH