"ÖĞRENCİLERİMİZİ TEKNOLOJİ..
SANKO OKULLARI’NDA İLK DERS ZİLİ..
EĞİTİM
SANKO OKULLARININ YÜZME BAŞARISI
SANKO Okulları öğrencileri Gaziantep Yüzme İl Temsilciliği tarafından düzenlenen “Türkiye Yüzme Federasyonu Baraj Geçme Yarışması”nda barajı geçerek Türkiye şampiyonasına katılma hakkı kazandı.
ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI
SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güner Dağlı, “Öğretmenlerimiz, yarınların ümidi çocuklarımızın ülkemize sahip çıkan bireyler olarak yetişmesinde en büyük role..
CENGİZ HOLDİNG’DEN..
Cengiz Holding çatısı altında madencilik alanında faaliyet gösteren Eti Bakır A.Ş., Cumhuriyetin Kuruluşunun 98. Yıldönü’münde Adıyaman’a okul yaptırdı.
GIDA PROJESİ TÜBİTAK TARAFINDAN..
Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü öğrencisi Güzin Güliz Özdil, TÜBİTAK tarafından kabul alan, İstanbul’un gıda sisteminin ani şoklar ve krizler karşısında ne kadar..
ERDEMOĞLU AİLESİNDEN EĞİTİME YATIRIM
Adıyaman ve Besni ilçesine her alanda yaptıkları önemli yatırımlarla toplumsal kalkınmaya destek olan ve toplumun sosyal alanda ihtiyaç duyduğu birçok hayra vesile olan hayırsever Erdemoğlu Ailesi tarafından Adıyaman ve..
BAŞAKGİLLER’DEN MİNİK..
Başakşehir Belediyesi, eğitime destek çalışmaları kapsamında ilkokula yeni başlayan öğrenciler için ücretsiz maske dağıtımına başladı. Bir ay sürecek çalışma ile ilçe genelindeki 29 ilkokulda..
OKULLARDA ALINMASI GEREKEN ÖNLEMLER
Millî Eğitim ve Sağlık Bakanlığı iş birliğinde hazırlanan "Kovid-19 Salgınında Okullarda Alınması Gereken Önlemler Rehberi" il millî eğitim müdürlüklerine gönderildi.
SANKO ÖĞRENCİLERİ..
“TÜBİTAK 52’nci Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Türkiye Finali”nde, Teknolojik Tasarım kategorisi Yapay Zeka alt temasında “Yapay Zeka Destekli Yeni Nesil Asansör Havalandırma Sistemi"..
YKS YERLEŞTİRME SONUÇLARI..
Merakla beklenen YKS yerleştirme sonuçları açıklandı.
ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASI
SANKO Okulları öğrencileri,
SANKO ÖĞRENCİLERİNİN BAŞARISI
SANKO Okulları öğrencileri, ...
SINAV KAYGISIYLA BAŞA ÇIKABİLME
SANKO Üniversitesi...
SINAV BESLENMESİ
SANKO Üniversitesi ...
YÖK'TEN YENİLİK
YÖK...
"DOĞRU YOL HARİTASI BAŞARIYA..
Eğitimci-Mühendis Mustafa Yılmaz...
COVID- 19 İLE MÜCADELEYE..
SANKO Okulları...
GELECEKTE NASIL BİR ÖZEL OKUL?
Bir buçuk yıldır...
ÜLKEM ADINA GURUR VERDİ
SANKO Holding...
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.