KENAN DOĞAN: ADIYAMAN’DA HAZIR..
KARLI: YOLLAR HAZIR
EKONOMİ
"PATRON BİR PROFESYONEL GİBİ..
“Kurumsallaşmada aile içerisinde kaideleri koymak çok önemli.
KÜRESEL ISINMA..
Küresel Isınma Kurultayı Komitesi, dünyayı ve ülkemizi tehdit eden çevre ve iklim krizine karşı bu yıl 17’nci etkinliğini Fuarİzmir’de gerçekleştirildi.
SANKO ENERJİ’NİN DEVREYE ALDIĞI..
SANKO Enerji Grubu, toplam kurulu gücü 200 MW olan Akyel-1, Akyel-2, Gazi-9 ve Güney-1 rüzgar enerji santralini (RES) üretime aldı.
B2B ÜZERİNDEN..
Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası ile Trade Valley işbirliğinde Ortadoğu ülkelerine yönelik Sanal B2B Ticaret Heyeti programı düzenlendi.
“İSTANBUL HAVALİMANI,..
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Havalimanı’nın, 26.5 milyon yolcu trafiğiyle dünyanın en yoğun ikinci havalimanı olduğunu duyurdu.
İGTOT TANITILDI
(İstanbul Gıda Toptancıları Çarşısı) Başakşehir’deki yerleşim yerinin tanıtım toplantısı yapıldı....
TİM GÜNEYDOĞU ANADOLU MECLİSİ..
SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Gaziantep’in her koşulda ihracat ve istihdamını artıran bir şehir olduğunu belirterek, “Gaziantep olarak şikayet etmiyoruz, ülkemiz, şehrimiz ve milletimize değer katmak..
TGC: GAZETELER KAPANMAMALI
TGC: Cumhurbaşkanlığı gazetelerin kapanmaması için BİK Genel Kurulu’nun çalışmasını sağlamalıdır
MST GAPTARIM FUARI’NDA
MST İş ve Tarım Makinaları Genel Müdürü AydınKarlı hem üretim teknolojileri hem de makinalarda kullandıkları ekipmanların dünyada son teknolojiye sahip olduğunu söyledi.
"SİYASET VE ALGI OPERASYONU..
Adıyaman Ziraat Odası Başkanı Salih Şahan, gündemdeki yerini koruyan tütün konusu ile ilgili olarak Kalem Medya Grubu’na bir açıklamada bulundu.
BÜYÜKÇAY BARAJI YAPIM..
AK Parti Adıyaman Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın yapılması planlanan Büyükçay Barajı yapım sözleşmesinin imzalandığını duyurdu. Aydın söz konusu konu ile ilgili olarak şunları söyledi:
AVRUPA’NIN EN BÜYÜK..
Avrupa’nın en büyük kapalı çarşısı unvanına sahip İstanbul Gıda Toptancılar Çarşısı hizmete girdi.
İGTOT’TA TAPULAR VERİLİYOR
Bir süre önce hizmete giren Avrupa’nın en büyük çarşısındaki esnaflar tapularını almaya başladılar. Tapu dağıtımı dolayısıyla da bir tören düzenlendi. Düzenlenen törene Başakşehir Kaymakamı Uğur..
KARLI: HAYALİMİZ GERÇEK OLDU
AK Parti 3. Bölge İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım İGTOT Başkanı Mustafa Karlı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, esnaflarla Başakşehir’deki yeni gıda toptancıları çarşısında bir araya geldi.
KONUKOĞLU YİNE LİSTEDE
SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, iş dünyasının saygın yayın organlarından Capital dergisinde gerçekleştirilen geleneksel “30 Güçlü Lider” araştırmasında listede yer aldı.
MÜSİAD’IN YENİ BAŞKANI..
Adıyaman Genç MÜSİAD 3. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Yapılan genel kurulda Nurullah Mustafa Yılmaz, bayrağı mevcut başkan Mehmet Torunoğlu’dan alarak yeni başkan oldu.
KARAKUŞ’TA BADEM ZİRVESİ
Türkiye’de iklim ve zengin toprak yapısı itibariyle baden üretimine en uygun il olan ve kent tarımının en popüler ürünlerinden biri olan Badem diyarı Adıyaman’da Karakuş Tarihi Ören Yerinde “Badem..
İSTANBUL'A YAKIŞACAK ÇARŞI
İstanbul Gıda...
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.