“Türkiye’yi,..
"ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ:
GÜNDEM
Altun’dan Çalışan..
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, “Demokratik, ahlaki ve toplumsal sorumluluk bilinciyle mesleğini ifa eden haber emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyorum.”..
“TURKOVAC AŞIMIZI TÜM..
“TURKOVAC aşımızı tüm insanlıkla paylaşmaktan memnuniyet duyacağız”
TGC:MUHARREM SARIKAYA’YI KINIYORUZ
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Habertürk Ankara Temsilcisi Muharrem Sarıkaya’nın İHA kameramanı Ahmet Demir’e tokat atmasını kınayan bir açıklama yayınladı.
“Kudüs, İslam..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe Sarayı'nda düzenlenen İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamento Birliği (İSİPAB) 16. Konferansı Açılış Oturumuna katılarak bir konuşma gerçekleştirdi.
25 BAŞKAN ORTAK DEKLARASYONA İMZA ATTI
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun çağrısıyla toplanan ve ‘B40 Balkan Belediye Başkanları Zirvesi’nde bir araya gelen 11 ülkeden 24 kentin belediye başkanı, ortak deklarasyona imza attı.
ERDOĞAN, CAPAROV İLE BİR ARAYA GELDİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda düzenlenen Türk Konseyi 8. Zirvesi temasları kapsamında Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sadır Caparov ile görüştü.
ERDOĞAN KARAMOLLAOĞLU’NU KABUL..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nu Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.
"BAŞKA ÇARE KALMADIĞINI..
“Atatürk’ün ülkeyi muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarma hedefi doğrultusunda, hangi adım atılması gerekiyorsa atmayı sürdüreceğiz”
“İNŞALLAH LAYIK OLACAĞIZ”
Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 83’ncü yıldönümünde, Taksim Cumhuriyet Anıtı’nda düzenlenen resmi törenle anıldı.
CUMHURBAŞKANI GENÇLERLE BİR..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Batman’da Şehit Şenay Aybüke Yalçın İl Halk Kütüphanesi'nde gerçekleştirilen "Gençlerle Buluşma Programı"na katıldı.
​İBB’NİN TAKSİ ÖNERİSİ 10...
İBB’nin İstanbul’daki taksi sorununu çözmek için UKOME gündemine getirdiği 5.000 yeni taksi plakası ve buna bağlı yeni taksi sistemi teklifi, 10. kez oy çokluğuyla reddedildi.
"Cumhuriyetimizin 98’inci..
Millet egemenliğinin yegâne yönetim biçimi olan Cumhuriyetimiz’in 98’inci yaşı kutlu olsun. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk liderliğindeki milletimizin, binbir emek ve fedakârlık ile..
ERDOĞAN, ANITKABİR’DEKİ..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde Anıtkabir’de düzenlenen törene katıldı.
"İZİN VERMEYECEĞİZ"
“Birliğimize, beraberliğimize ve kardeşliğimize sımsıkı sarılarak, büyük ve güçlü Türkiye davamızı hayata geçirmenin mücadelesini vereceğiz”
Çekirge Operasyonu
Söz konusu operasyon ile ilgili İçişleri Bakanlığı’nın resmi web sayfasında yapılan açıklama şöyle: Bakanlığımız koordinesinde Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı..
"GAZETECİLİK FAALİYETİ DAHİL..
Beş basın meslek örgütü İstanbul’da bir toplantı yaparak ekim ayında TBMM’ye gelmesi beklenen Sosyal Medya Yasa Tasarı konusunda eleştirilerini ve önerilerini paylaştı...
"TÜRKİYE BİR ŞAHLANIŞ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malazgirt Zaferi’nin 950. yıl dönümü...
MANAVGAT BELEDİYESİNDEN ÖNEMLİ..
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen,...
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.