KADINLARA YÖNELİK GÜZEL..
USLU: ASGEM İŞLETMELER İÇİN..
KENT HABERLERİ
BAŞAKŞEHİR’İN PAİNTBALL..
Başakşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği İstanbul Gençlik Oyunları kapsamında Başakşehir’deki liseler arasında düzenlen paintball turnuvası, final karşılamasıyla sona erdi. Şampiyonluğa ulaşan Bahçeşehir..
SÜLEYMANİYE ÖNÜNDE..
İBB, Süleymaniye’nin siluetini olumsuz yönde etkileyen yurt inşaatını ilçe belediyesine tanınan sürede resmi işlem yapmaması üzerine mühürledi.
BAĞIMLILIKLA MÜCADELE..
Bağımlılıkla mücadele programı kapsamında kurumların 2021 yılı içerisinde gerçekleştirdiği faaliyet ve çalışmalara ilişkin Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Mahmut Çuhadar..
"BU ATMOSFERİ ANCAK BİR..
Gelecek Partisi Adıyaman İl Başkanı Seyfettin Bilen, Kalem Medya Grubu’na röportaj verdi...
SANİ KONUKOĞLU, 28 YIL ÖNCE VEFAT..
SANKO Holding’in kurucusu ve Anadolu’da sanayileşmenin öncülerinden olan Sani Konukoğlu, 28 yıl önce ebediyete intikal etmesine rağmen, öğretileri ile günümüzde de SANKO’nun, ailesinin ve..
KARLI 6. KEZ SEÇİLDİ
Kısa adı İGTOD olan İstanbul Gıda Toptancı Tüccarları Derneği olan İGTOD’un yapılan 18. genel kongresinde mevcut başkan Mustafa Karlı 6. kez yeniden başkanlığa seçildi....
YENİ BİR İSTİHDAM PROJESİ
İstanbul Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İŞKUR ve TOGEM-DER İşbirliğiyle Yeni Bir İstihdam Projesi Hayata Geçiriyor...
VALİ ÇUHADAR 2021 YILINI..
Vali Çuhadar İl Müdürlerinin Katılımı İle 2021 Yılını Basın Mensuplarına Değerlendirdi...
SANKO CAMİSİ’NİN TEMELİ ATILDI
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın videokonferans yöntemiyle katıldığı törenle SANKO Camisi’nin temeli atıldı.
YAN YOL İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
Başakşehir Belediyesi, ilçede ulaşımı rahatlatacak önemli bir projenin daha sonuna geldi.
Besni’de Bilim Fuarı
Besni’de TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı gerçekleştirildi.
ÖZCAN'DAN KUTLAMA MESAJI
Yeniden Refah Partisi Merkez İlçe Başkanı Özcan Bozkurt, Adıyaman'ın il oluşunun 67' inci yıl dönümünü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
465 MÜDAHELE NOKTASI BELİRLENDİ
İBB kış şartları ile mücadele kapsamında hazırlıklarını tamamladı. İBB, 7 bin 421 personel ve bin 534 araç ile 465 müdahale noktasında hazır olacak. Çalışmaları İBB Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) koordine edecek.
OTOGAR KAVŞAĞI YAPIMINA BAŞLANIYOR
AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın bir açıklamada bulunarak, Adıyaman’da otogar kavşağına başlanacağını söyledi.
"Bi Hareketine Bakar Hayat"
Trafikte emniyet kemeri kullanımının önemine dikkat çekmek ve farkındalığın artırılmasına yönelik İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan “Bi Hareketine Bakar Hayat” temalı trafik kampanyası devam ediyor.
TUT DOĞALGAZA KAVUŞUYOR
AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın Adıyaman’ın Tut ilçesinin de doğalgaza kavuşacağını açıkladı. Konu ile ilgili Aydın şunları söyledi:
BAŞAKŞEHİR’DE 104 KM BİSİKLET YOLU
Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, ilçe genelinde yapımı tamamlanan yeni bisiklet yollarında ilk pedalı çevirdi.
AYDIN: TÜTÜNÜ SERBEST..
AK Parti Adıyaman Milletvekili ve GMDK Başkanı Ahmet Aydın, AK Parti Milletvekilleri İbrahim Halil Fırat, Yakup Taş ve Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, tütüncü esnafı ile bir araya geldi.
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.