“Gelenekten Geleceğe..
TÜRKİYE TURİZMİNİN KALBİ..
KÜLTÜR/SANAT
İMAJ MAGAZİN SANAT ÖDÜLLERİ..
Bu yıl basın-medya dalında kültüre, sanata ve sanatçılara yönelik, haber, röportaj katkılarından dolayı Kalem Medya Grubu da ödüle layık görüldü. Kalem Medya Grubu adına ödülü..
DÜNYA GENÇLİK KONSEYİ'NDEN..
Dünya Gençlik Konseyi tarafından geleneksel hale getirildiği belirtilen ve bu yıl 2’si düzenlenen “Gençliğe Katkı ve Girişimcilik Ödülleri” İBB Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi’nde..
“YALAN DOLAN” İLE KAHKAHA..
Başakşehir Belediyesi kültür sanat sezonu etkinlikleri kapsamında “Yalan Dolan” adlı oyun, Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi’nde sahnelendi. Her anı kahkaha ve heyecan dolu oyun, Başakşehirlilerin..
‘ÇOCUK HAKLARI..
İBB, 1989'dan beri küresel çapta çeşitli etkinliklerle kutlanan Dünya Çocuk Hakları Günü için tarihinde ilk kez festival düzenleyecek. Çocuk haklarına dikkat çekmek için İBB..
BAŞAKŞEHİR’DE TÜRK SANAT..
Başakşehir Belediyesi’nin düzenlediği Gölet’ten Nağmeler Konseri’nde Bahçeşehir Musiki Derneği Korosu, Başakşehirlilere muhteşem bir akşam yaşattı. Koro, seslendirdiği birbirinden güzel Türk sanat..
SANATÇI AMİRA: MÜZİK,..
Bir süredir Türkiye’de yaşayan ve müzik çalışmalarına ara vermeden devam eden Mısırlı Sanatçı Amira, Kalem Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Orhan Karakaş’a röportaj verdi.
KADIN SANATÇILARDAN AB-I AŞK..
Başakşehir’de, 7 kadın sanatçının 72 ebru ve katı sanatı eserinin yer aldığı sergi sanatseverlerle buluştu. Açılışını Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nun yaptığı “Ab-ı Aşk” adlı sergi, 3 Ekim’e..
EKS LİBRİS SERGİSİ
Sanatçı Bayram Bozhüyük’ün,Gaziantep’te sanatın ve sanatçının buluşma merkeziSanko Sanat Galerisi’nde açtığı dördüncü kişisel “Grafik” sergisi, sanatseverlerin yoğun..
SONUÇLAR AÇIKLANDI
Eyüpsultan Belediyesi'nin ...
KURTULUŞ SAVAŞI YILLARINI ANLATIYOR
Gazeteci Mehmet Uluğtürkan’ın...
İMAJ MAGAZİN KONFEDERASYON YOLUNDA
İmaj Medya Magazin...
KAHTALI MIÇE İBO SHOW'DA
9 Yıl aradan...
ANIL ALAN'DAN YENİ KLİP
Ciran isimli klibiyle...
MÜZİK TARZINI DEĞİŞTİRİYOR
Anıl Alan müzik ...
HARİKASES: SAHNELER ETKİLENDİ
Sanatçı İbrahim Harikases...
ALİ KEMAL GELİYİİ…
Kültür ve Turizm Bakanlığı...
SANAT ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ..
Düzenlenen ödül gecesine...
BİR ŞİİRİM VAR...
Şairimiz ARDUÇ ...
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.